Reklama
placeholder
News

Rihanna miała wypadek! Co się stało?

Rihanna miała wypadek! Co się stało?

fot. instagram.com/badgalriri

Reklama
Reklama
placeholder

Rihanna miała wypadek! Gwiazda została zauważona z posiniaczoną twarzą. Co się stało?

Paris Hilton ofiarą przemocy w związkach. Opowiedziała o tym >>

Amerykańskie media obiegła niepokojąca wiadomość. Rihanna pojawiła się w jednej z restauracji z ranami i siniakami na twarzy. Fani zmartwili się tą informacją, bo trudno jest zapomnieć o zdjęciach piosenkarki sprzed kilku lat, gdy została pobita przez swojego ówczesnego partnera, Chrisa Browna.

Sprawa szybko została wyjaśniona. Dziennikarze magazynu People skontaktowali się z przedstawicielami piosenkarki, którzy szybko wyjaśnili co jest przyczyną jej gorszego wyglądu. Okazało się, że Rihanna miała wypadek na skuterze elektrycznym.

Rihanna czuje się naprawdę dobrze, ale w ubiegłym tygodniu miała wypadek na skuterze elektrycznym. Właśnie dlatego można zobaczyć na jej twarzy i czole siniaki. Na szczęście nic poza tym jej nie dolega i szybko dochodzi do siebie – powiedziała osoba ze sztabu Rihanny.

Piosenkarka jest teraz bardzo zapracowana. Przypominamy, że Rihanna zajmuje się nie tylko tworzeniem muzyki. Pracuje nad własną linią uznanych kosmetyków Fenty Beauty, a także nad filmem dokumentalnym. Chociaż prace nad nim trwają już od czterech lat to premiera produkcji zaplanowana jest na lato w 2021 roku.

Natalia Szroeder jest 'za chuda'? Fani martwią się o zdrowie wokalistki >>

Życzmy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama