Reklama
placeholder
News

Paris Hilton ofiarą przemocy w związkach. Opowiedziała o tym

Paris Hilton ofiarą przemocy w związkach. Opowiedziała o tym

Fot. YouTube.com/Paris Hilton

Reklama
Reklama
placeholder

Paris Hilton była ofiarą przemocy w związkach. Celebrytka opowiedziała o tym co działo się w jej życiu i zdradziła dramatyczne szczegóły.

Znana marka odzieżowa sprzedaje ubrania na „ból istnienia”? Jest oświadczenie >> 

Paris Hilton – film dokumentalny This Is Paris – premiera

Paris Hilton jest modelką, aktorką, piosenkarką i projektantką mody, jednak w przeszłości mówiło się o niej głównie w kontekście hucznych imprez, skandali i udziałów w reality show.

14 września 2020 roku na YouTube zadebiutuje film dokumentalny This Is Paris, który ma przedstawić dziedziczkę hotelarskiej fortuny w zupełnie nowym świetle. Według zapowiedzi, produkcja jest nieautoryzowana i nie posiada scenariusza.

Paris Hilton była ofiarą przemocy

Niedawno Paris Hilton wyznała, że kiedy chodziła do szkoły z internatem Provo Canyon w Utah, znęcano się nad nią fizycznie i psychicznie. 39-latka opowiedziała, że tak samo było w jej związkach. 

Mam za sobą wiele agresywnych relacji. Duszono mnie, bito. Znosiłam rzeczy, których nikt nie powinien znosić. Tak bardzo przyzwyczaiłam się do agresji w Provo, że wydawało mi się to normalne – mówiła gwiazda w rozmowie z People.

Później Paris Hilton przyznała, że aż pięciu jej partnerów stosowało wobec niej przemoc.

Wszyscy wydawali się takimi fajnymi facetami, a później pokazywali jacy są naprawdę. Stawali się zazdrośni, wycofani albo próbowali mnie kontrolować. W końcu nadszedł moment, w którym znęcali się nade mną fizycznie, słownie i psychicznie. Tak naprawdę nie rozumiałam, czym jest miłość, związek. Myślałam, że skoro tak się zachowują, to znaczy, że mnie kochają. Kiedy o tym teraz myślę, nie mogę uwierzyć, że pozwoliłam komukolwiek tak się traktować – powiedziała.

Pobity The Weeknd pojawił się na gali. Co się stało? >>  

Celebrytka twierdzi, że na jej późniejsze relacje wpływ miało to, przez co przeszła w szkole:

Gdybym nie poszła do Provo, nigdy nie wpuściłabym do swojego życia kogoś takiego (…).

Dziennikarze People skontaktowali się z władzami Provo Canyon School, jednak te przekazały, że „nie mogą komentować” wypowiedzi Paris Hilton.

Od kilku miesięcy Paris Hilton jest w szczęśliwym związku z przedsiębiorcą Carterem Reumem.

Czuję się przy nim bardzo bezpiecznie. Wcześniej nie sądziłam, że będę w stanie stworzyć dobry związek, ale wiele się nauczyłam. Jestem bardzo wdzięczna, że znalazłam idealną drugą połówkę – mówiła Hilton w wywiadzie dla People.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama