Reklama
placeholder
News

Robert Lewandowski rozbawiony pytaniem o Julię Żugaj. O co chodzi?

Robert Lewandowski rozbawiony pytaniem o Julię Żugaj. O co chodzi?

fot. instagram.com/_rl9/ fot. instagram.com/juliazugaj/

Reklama
Reklama
placeholder

Robert Lewandowski jest niewątpliwie jednym z najpopularniejszych piłkarzy nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Oprócz tego, że pełni funkcję kapitana w polskiej reprezentacji, to obecnie jest związany z hiszpańskim klubem FC Barcelona. Niebawem fani piłki nożnej będą mogli zobaczyć napastnika na warszawskim stadionie. 21 marca 2024 roku  na PGE Narodowym odbędzie się mecz Polska - Estonia. Będzie to spotkanie w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024.

Friz dostał wymarzony prezent na urodziny. Pojawiły się łzy szczęścia >>

Robert Lewandowski zaskoczony pytaniem na konferencji prasowej. Nie zachował powagi

19 marca 2024 roku Robert Lewandowski wraz z trenerem Michałem Probierzem wziął udział w konferencji prasowej przed meczem. Jedno z pytań zadanych przez dziennikarzy wyraźnie zaskoczyło napastnika. Redaktor chciał wiedzieć, czy na dobrą formę kapitana biało-czerwonych miało wpływ spotkanie... z idolką nastolatek, Julią Żugaj? Robert Lewandowski nie potrafił ukryć swojego rozbawienia przez dłuższą chwilę. Z niedowierzaniem dopytał czy to, co usłyszał ma potraktować poważnie.  Całe pytanie brzmiało następująco:

Ostatnio twoja forma wyraźnie zwyżkuje. Chciałbym się zapytać, czy ma to jakiś związek ze spotkaniem z Julią Żugaj? I czy po nim zostałeś może "Żugajką"?

Julia Żugaj jakiś czas temu na zaproszenie Spotify przebywała w Barcelonie wraz z grupą influencerów. Miała również okazję spotkać się z Robertem Lewandowskim. Pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z "Lewym". Jej licznych fanów nazywa się "Żugajkami". Chyba jednak Robert Lewandowski do nich nie należy.

Daria Zawiałow w projekcie Spotify Singles. Jest drugą Polką w jego historii >>

Reakcję Roberta Lewandowskiego na pytanie o Julię Żugaj możecie zobaczyć poniżej. 

@eveeerything

jest zugajka ale nie chce sie przyznac #rl9 #robertlewandowski #lewy #lewandowski

♬ dźwięk oryginalny - hi

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama