Reklama
placeholder
News

Robert Pattinson zostanie OJCEM? Ostatnie zdjęcia Suki Waterhouse wywołały burzę

Robert Pattinson zostanie OJCEM? Ostatnie zdjęcia Suki Waterhouse wywołały burzę

fot. instagram.com/marlowetiger

Reklama
Reklama
placeholder

Robert Pattinson i Suki Waterhouse zostaną rodzicami? Nowe zdjęcia pary wzbudziły wyjątkowe zainteresowanie w sieci.

Związek Roberta Pattinsona i Suki Waterhouse od początku owiany był tajemnicą. Czujni fani przez długi czas uparcie szukali potwierdzenia doniesień o relacji dwójki aktorów, ci jednak konsekwentnie nie dawali nic po sobie poznać. Kiedyś nawet pojawili się wspólnie na tej samej gali, byli jednak… osobno. 

Robert Pattinson i Suki Waterhouse razem na Met Gali zrobili furorę. Jak się prezentowali? >>

Dotychczas pokazali się razem oficjalnie dwa razy – na pokazie Diora w Egipcie oraz na Met Gali 2023. Niedawno jednak komuś udało się uchwycić zdjęcie, które może wskazywać na niespodziewaną nowinę.

Robert Pattinson i Suki Waterhouse spodziewają się dziecka?

Paparazzi uchwycili Roberta i Suki podczas spaceru na początku listopada. Na ujęciach, na których Suki widoczna jest z profilu, można dostrzec zaokrąglony brzuszek. Wybrzuszenie jest raczej niewielkie, na zdjęciach od przodu można go w ogóle nie zauważyć. Gdy jednak Suki stoi bokiem, tej krągłości raczej nie sposób pomylić z niczym innym. Wszystko wskazuje na to, że aktorka jest w ciąży, a po rozmiarach brzuszka można zgadywać, że to drugi lub trzeci trymestr.

Celine Dion pierwszy raz od dawna pokazała się publicznie. Jak wygląda wokalistka? >>

To może oznaczać, że jeszcze w tym roku lub na początku przyszłego Robert Pattinson i Suki Waterhouse powitają na świecie swoje pierwsze dziecko! Sami zainteresowani nie skomentowali jeszcze tych doniesień.


 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama