News

Jak Roxie Węgiel świętowała swoje 16. urodziny? Pojawiły się zdjęcia z imprezy!

Jak Roxie Węgiel świętowała swoje 16. urodziny? Pojawiły się zdjęcia z imprezy!

Fot. Instagram.com/roxie_wegiel

Jak Roxie Węgiel świętowała swoje 16. urodziny? Pojawiły się zdjęcia z imprezy!

Roksana Węgiel 11 stycznia obchodziła swoje 16. urodziny. Piosenkarka mimo młodego wieku ma na koncie duże osiągnięcia. W 2017 roku wygrała pierwszą edycję programu The Voice Kids, a już rok później była zwyciężczynią Eurowizji Junior. Od tego momentu Roxie Węgiel jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek młodego pokolenia.

Instagram: ile zarabiają za post Julia Wieniawa i Małgorzata Rozenek? Kwoty zwalają z nóg >>

Roksana Węgiel: 16. urodziny - zdjęcia

Roksana Węgiel urodziła się 11 stycznia 2005 roku w Jaśle. Chociaż piosenkarka świętuje swoje urodziny w gronie najbliższych, to o tym ważnym wydarzeniu również nie zapomnieli fani.

Młoda artystka opublikowała na swoim profilu na Instagramie galerię zdjęć. Na pierwszym widzimy Roxie otoczoną wieloma prezentami, które dostała od swoich wielbicieli.

HAPPY BIRTHDAY TO ME! Moje 16 urodziny! Po raz kolejny uświadamiacie mi, że mam najlepszych fanów na Świecie! Wraz z @mateuszkucharczyk zorganizowaliście dla mnie wielką niespodziankę! Dostałam masę cudownych prezentów, włożyliście w nie mnóstwo pracy i serca! Dziękuję bardzo. Kocham Was, jesteście najlepsi. Dziękuję też moim przyjaciołom, za pamięć i świetnie spędzone chwile, love u all. Sprawiliście mi ogromną radość! Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim, każdemu z osobna – napisała szczęśliwa Węgiel.

Na pozostałych zdjęciach solenizantka znajduje się w towarzystwie rodziny i najbliższych znajomych. W tle widzimy wiele balonów w kolorystyce różowej i białej. Z pewnością uwagę przyciąga dwa (!) torty. Jeden z nich w kolorze czekolady z napisem „Diamentowa płyta Roxie” i drugi różowy z figurką w kształcie mikrofonów.

Wygląda na to, że zarówno Roxie, jak i jej najbliżsi bawili się świetnie.

Coco: polskie piosenki z filmu. Która najlepsza? >>

Życzymy wszystkiego najlepszego i wielu sukcesów! :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.