News

Roksana Węgiel w duecie ze swoim CHŁOPAKIEM! Posłuchaj

Roksana Węgiel w duecie ze swoim CHŁOPAKIEM! Posłuchaj

Fot. Instagram.com/roxie_wegiel

Roksana Węgiel wystąpiła zaśpiewała na koncercie ze swoim chłopakiem! Para wystąpiła w naprawdę romantycznym duecie. Nic dziwnego, że publiczność pod sceną oszalała. Musicie tego posłuchać! 

Roksana Węgiel ma chłopaka! Kim jest jej ukochany? >> 

Roksana Węgiel i Daniel Yastremski – Nie Zmienisz Mnie

Na początku 2019 roku pojawiły się plotki, że Roksana Węgiel i Daniel Yastremski są parą. Kilka tygodni później, młoda wokalistka potwierdziła je na Instagramie za pomocą uroczego zdjęcia, na którym Daniel ją całuje.

Roksana i Daniel spotykają się regularnie i w zasadzie od początku znajomości chwalą się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Niedawno Roksana wrzuciła kolejną fotkę z Danielem i podziękowała mu za wspólny występ na koncercie w Jastrzębiu Zdroju, który dała 24 marca 2019 roku: 

Wczoraj grałam koncert w Jastrzębiu Zdroju, na którym odwiedził mnie @danielyastremski i zaśpiewaliśmy dla Was Nie zmienisz mnie w akustycznej wersji. Dziękuję Wam za mega energię. Do zobaczenia na kolejnych koncertach! @danielyastremski Thank u for this amazing performance. Luv – napisała

Co wiesz o Roksanie Węgiel? Rozwiąż quiz >> 

Warto zaznaczyć, że fragmenty piosenki, które śpiewał Daniel, były wykonane przez niego w całości po białorusku. Tekst zyskał dzięki temu dodatkowy przekaz. ;-) 

Przypomnijmy, że Roksana Węgiel i Daniel Yastremski poznali się podczas Eurowizji Junior w 2018 roku. Polka wygrała konkurs, reprezentant Białorusi zajął natomiast 7. miejsce.

Jak Wam się podoba ich występ? 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

thank you for this meeting in Warsaw @danielyastremski ❤️ it was a great time spent together!??❤️

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez danielyastremski (@denchik_yastremski)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Valentines Day ❣️❣️❣️ Spring is coming ? #DenYastremski #Love #Belarus ??

Post udostępniony przez Daniel Yastremski (@danielyastremski)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj