News

Roksana Węgiel potwierdza: TAK, TO MÓJ CHŁOPAK!

Roksana Węgiel potwierdza: TAK, TO MÓJ CHŁOPAK!

instagram.com/roxie_wegiel

Roksana Węgiel to jedna z najgorętszych ostatnio postaci polskiego show businessu. Młoda wokalistka najpierw brawurowo wygrała program The Voice Kids (była w drużynie samej Edyty Górniak), a później zwyciężyła w konkursie Eurowizja Junior. Dokonała tego jako pierwsza Polka w historii.

Polka WYGRYWA EUROWIZJĘ! >>

Roxie zawładnęła też listami przebojów w naszym kraju – jej eurowizyjny hit Anyone I Want To Be nie schodzi z pierwszych miejsc notowań muzycznych.

QUIZ: Co wiesz o Roksanie Węgiel? >>

Nic więc dziwnego, że fani interesują się też życiem prywatnym młodej gwiazdy – niedawno na Instagramie Roksana Węgiel pokazała zdjęcie z eurowizyjnym reprezentantem Białorusi. Daniel Yastremski i Roxie poznali się podczas konkursu i… tak już zostało ?

Roksana Węgiel ma chłopaka? Fani nie mają wątpliwości >>

Roksana Węgiel potwierdziła, że Daniel Yastremski to jej chłopak! Fan wokalistki zapytał ją na Instagramie o to, czy uroczy piosenkarz to jej chłopak, a Roxie w odpowiedzi pokazała urocze zdjęcie, na którym Daniel… ją całuje!

Chłopak Roksany Węgiel - kim jest Daniel Yastremski?

Daniel Yastremski w lutym skończy 15 lat. Młody Białorusin wygrał preselekcje do Eurowizji Junior 2018 piosenką Time, z którą wygrał głosowanie widzów, lecz zajął dopiero 7. miejsce w głosowaniu jury. Daniel urodził się w 2004 roku w Cincinnati w Stanach Zjednoczonych, ale kiedy był małym dzieckiem, jego rodzina postanowiła powrócić do rodzinnej Białorusi. Yastremski rozpoczął edukację muzyczną w wieku 6 lat. 

Trzymacie kciuki za tę parę?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj