Reklama
placeholder
News

Kevin jednak nie zostanie sam w domu. Roxie Węgiel zaprosiła go do Tańca (i to z Gwiazdami)

Kevin jednak nie zostanie sam w domu. Roxie Węgiel zaprosiła go do Tańca (i to z Gwiazdami)

fot. Polsat / Instagram: @roxie_wegiel / @kevinmglej

Reklama
Reklama
placeholder

Roxie Węgiel i Kevin Mglej połączą siły na parkiecie. Wokalistka zaprosiła swojego partnera do występu w tanecznym show. 

Roxie Węgiel i Kevin Mglej nie przestają zaskakiwać. Przypominamy, że pod koniec marca 2024 roku internauci znaleźli dowody na to, że 19-letnia piosenkarka i 27-letni songwriter wzięli ślub w tajemnicy. Choć Roxie Węgiel wcześniej zdradziła w wywiadzie dla RMF FM, że ma wyjść za mąż jeszcze w 2024 roku, nie ujawniła dokładnej daty ceremonii. Portal Plejada ustalił, że wokalistka zmieniła już nazwisko na Roksana Węgiel-Mglej i zarejestrowała na nie swoją firmę. Internauci zauważyli też, że nosiła obrączkę na planie tanecznego show, w którym od niedawna bierze udział. Okazuje się, że w jego nadchodzącym odcinku Roxie Węgiel na parkiecie towarzyszył będzie sam Kevin Mglej.

Roksana Węgiel już ZMIENIŁA NAZWISKO? Te trzy rzeczy wskazują, że ona i Kevin Mglej mogą być po ślubie >>

Roxie Węgiel zaprosiła Kevina Mgleja do tańca

Kevin Mglej nie spędzi kolejnej niedzieli sam w domu. Partner Roxie Węgiel wystąpi z nią w odcinku specjalnym najpopularniejszego tanecznego show w Polsce, w którym gwiazdy zaproszą na parkiet swoich najbliższych. Dzięki temu Kevin Mglej będzie mógł nie tylko kibicować swojej partnerce, ale też zaprezentować na parkiecie własną choreografię.

Kevin Mglej to chłopak Roksany Węgiel. Jest tatą, ma 27 lat i współpracuje m.in. z Mariną >>

Roxie Węgiel i Kevin Mglej obecnie spędzają wiele wspólnych chwil na przygotowaniach do swojego tańca. Na treningach towarzyszy im Michał Kassin, czyli taneczny partner wokalistki. Na jej InstaStory niedawno pojawiło się nagranie, na którym Kevin Mglej przyznał, że nie jest mu łatwo:

Ja jestem podczas pierwszego treningu, oni są podczas setnego treningu (...) to jest trudne.

Jesteście ciekawi, jak Roxie Węgiel i Kevin Mglej poradzą sobie na parkiecie?

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama