Reklama
placeholder
News

Roksana Węgiel już ZMIENIŁA NAZWISKO? Te trzy rzeczy wskazują, że ona i Kevin Mglej mogą być po ślubie

Roksana Węgiel już ZMIENIŁA NAZWISKO? Te trzy rzeczy wskazują, że ona i Kevin Mglej mogą być po ślubie

fot. Instagram: @roxie_wegiel / @kevinmglej

Reklama
Reklama
placeholder

Wiele wskazuje na to, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już małżeństwem. W sieci pojawiły się na to liczne dowody. 

Pod koniec maja 2023 roku Roksana Węgiel potwierdziła, że kilka miesięcy wcześniej zaręczyła się z Kevinem Mglejem. 19-letnia piosenkarka oraz 27-letni songwriter i właściciel wytwórni muzycznej poznali się w 2022 roku w studiu nagraniowym, kiedy artystka pracowała nad swoją płytą pod tytułem 13+5. Od czasu potwierdzenia swojego związku para chętnie dzieliła się w mediach społecznościowych wspólnymi zdjęciami. Poza tym w wywiadach nie ukrywali, że przygotowują się do ślubu. Wygląda na to, że ten niedawno odbył się w tajemnicy. 

Kevin Mglej zawiesił konto na Instagramie. Co się stało? >>

Roksana Węgiel i Kevin Mglej WZIĘLI ŚLUB? Dowodem ma być nie tylko zmiana nazwiska

Roksana Węgiel jakiś czas temu zdradziła w wywiadzie dla RMF FM, że jej ślub z Kevinem Mglejem ma odbyć się jeszcze w 2024 roku. Nie ujawniła jednak jego dokładnej daty. Na początku kwietnia internauci znaleźli dowód na to, że piosenkarka najprawdopodobniej wyszła za mąż w tajemnicy. Jak ustalił portal Plejada 29 marca 2024 roku Roksana Węgiel zarejestrowała swoją firmę na nowe nazwisko, czyli Roksana Węgiel-Mglej. Portal Plejada dowiedział się też, że to właśnie 29 marca miał odbyć się ślub cywilny pary. Roksana Węgiel i Kevin Mglej podobno planują również ślub kościelny, który ma odbyć się w sierpniu 2024 roku. 

Roksana Węgiel o zaręczynach z Kevinem Mglejem. Myślała, że jadą pod namiot >>

To nie jedyny dowód na to, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie. Drugą rzeczą są nowe zdjęcia wokalistki z tanecznego show, w którym od niedawna bierze udział. Widać na nich, że Roksana Węgiel ma na palcu pierścionek przypominający obrączkę. Internauci znaleźli też trzeci dowód, którym ma być jedno z InstaStory Roksany Węgiel. Piosenkarka podzieliła się wymownym zdjęciem z Kevinem Mglejem. Internauci nie mają wątpliwości, że on rownież nosi obrączkę.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej nie potwierdzili jeszcze plotek o ślubie.

Wspomniane zdjęcia znajdziecie poniżej:

fot. Polsat

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama