Reklama
placeholder
News

Roksana Węgiel z międzynarodowym sukcesem! Zrobiła to jako pierwsza Polka

Roksana Węgiel z międzynarodowym sukcesem! Zrobiła to jako pierwsza Polka

Fot. YouTube.com/RoksanaWegielVEVO

Reklama
Reklama
placeholder

Roksana Węgiel z nowym międzynarodowym sukcesem! Młoda wokalistka osiągnęła go jako pierwsza Polka w historii. Co takiego zrobiła?

Roksana Węgiel: Lay Low po polsku! Jak brzmi? >> 

Roksana Węgiel na liście Tidal Rising

Kariera Roksany Węgiel bardzo szybko się rozwija. Po wygranej w pierwszej polskiej edycji programu The Voice Kids nastolatka reprezentowała nasz kraj podczas 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku (Białoruś). Singiel Anyone I Want To Be, z którym Roxie wystąpiła, zachwycił Europę i Polka wygrała Eurowizję Junior. Była pierwszą reprezentantką z naszego kraju, której się to udało.

Roksana Węgiel śpiewa Dziwny Jest Ten Świat. Ten wykon wzrusza! >> 

Teraz Roksana może pochwalić się jeszcze jednym ogromnym sukcesem. Najnowszy kawałek artystki – Lay Low – znalazł się na międzynarodowej playliście Tidal Rising. To pierwszy utwór polskiego artysty, który zagościł w tym zestawieniu. Warto zaznaczyć, że singiel znalazł się w nim na trzecim miejscu!

Warto przypomnieć, że Tidal Rising to playlista, na której znajdziecie utwory najbardziej obiecujących artystów z całego świata. Bardzo możliwe, że dzięki takiemu osiągnięciu już niedługo Roksana Węgiel będzie międzynarodową gwiazdą, a na pewno grono jej fanów się powiększy. 

Roksana Węgiel w duecie z chłopakiem! Zobacz występ >> 

Przypominamy, że premiera Lay Low odbyła się 12 kwietnia 2019 roku. Piosenka zapowiada debiutancką płytę Roxie, która ma pojawić się na rynku 7 czerwca 2019 roku. Producentem pierwszego singla z płyty jest Steve Manovski, który współpracował m.in. z Ella Eyre, Hardwell i Sigalą.

Gratulujemy sukcesu!

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama