News

Roksana Węgiel: na Eurowizję chciała inną piosenkę!

Roksana Węgiel: na Eurowizję chciała inną piosenkę!

Fot. Instagram.com/ roxie_wegiel

Roksana Węgiel chciała zaśpiewać na Eurowizji Junior inną piosenkę! Młoda wokalistka przygotowała na konkurs przebój, który nie jest podobny do Anyone I Want To Be. Dlaczego zmieniła zdanie?

Roksana Węgiel: nowy teledysk już w sieci! Zobacz Dobrze Jest Jak Jest >> 

Roksana Węgiel stała się w Polsce prawdziwą gwiazdą. 14-latka w 2018 roku zwyciężyła w pierwszej edycji programu The Voice Kids, a w listopadzie tego samego roku reprezentowała nasz kraj podczas 16. Konkursu Piosenki Eurowizji Dla Dzieci. Piosenka Anyone I Want To Be, którą zaśpiewała, tak bardzo spodobał się publiczności, że Roxie, jako pierwsza Polka, wygrała show. Okazało się jednak, że Roksana Węgiel planowała zaśpiewać w Mińsku zupełnie inną piosenkę.

Roksana Węgiel w piosence ze swoim chłopakiem! Daniel Yastremski śpiewa po polsku >>

Podczas pierwszego oficjalnego odsłuchu płyty Roksany Węgiel wokalistka zdradziła, że na Eurowizję Junior 2018 przygotowała balladę. Polski nadawca (który w 2018 roku wybierał polskiego reprezentanta na konkurs) zaproponował jej jednak, żeby zaśpiewała Anyone I Want To Be.

Roxie na początku była zaskoczona wyborem tak energicznej piosenki. Artystka przyznała, że Eurowizja do tej pory kojarzyła jej się tylko z lirycznymi piosenkami. Ostatecznie zmiana wyszła na plus, bo szybszy kawałek w ekspresowym tempie stała się hitem. Cel też został osiągnięty – Polka zdobyła w Mińsku 1. miejsce! ;-) 

Roksana Węgiel zatrzymana przez policję. Co się stało? >> 

Jaką piosenkę chciała na początku zaśpiewać Roksana? Tego gwiazda nie zdradziła. Powiedziała tylko, że jej eurowizyjna piosenka nie nazywała się na początku Anyone I Want To Be

Przypominamy, że debiutancki krążek Roksany Węgiel – Roxie – pojawi się w sklepach 7 czerwca 2019 roku. Być może wśród 13 kawałków na płycie znalazł się też tajemniczy numer. ;-) 

Obstawiacie jakąś piosenkę? 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hejka kochani❤️ Jeśli chcecie to zostawcie pod tym zdjęciem waszą ulubioną, czerwoną emotkę ???

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.