News

Roksana Węgiel zatrzymana przez policję. Tak nie zachowują się nawet największe gwiazdy

Roksana Węgiel zatrzymana przez policję. Tak nie zachowują się nawet największe gwiazdy

fot. instagram.com/roxie_wegiel

Roksana Węgiel została w miniony weekend zatrzymana przez policję. Artystka i jej współpracownicy nie dojechali na zaplanowany koncert z okazji Dnia Dziecka do Lubartowa. Piosenkarka dojechała na miejsce, ale już po zaplanowanym koncercie.

Roksana Węgiel w duecie ze swoim CHŁOPAKIEM! Posłuchaj >>

Okazuje się, że kierowca wiozący Roksanę Węgiel… bezprawnie używał uprzywilejowanej sygnalizacji. Przypomnijmy, że w taki sposób mogą poruszać się po polskich drogach m.in. policja, straż pożarna, kolumna prezydencka czy straż graniczna. Nie dopuszcza się używania takiej sygnalizacji przez cywilne osoby bez uprawnień.

Podobno kierowca Roksany Węgiel dodatkowo zatrąbił na auto, którym kierował policjant po służbie. Wtedy doszło do zatrzymania. Kierujący pojazdem odpowie za bezprawne używanie uprzywilejowanej sygnalizacji przed sądem.

Roksana Węgiel… w teledysku DISCO POLO! Miała 9 lat >>

Roksana Węgiel skomentowała tę sytuację na Instagramie.

Nieprzyjemna sytuacja, policja zatrzymała konwój, spisali nasze dane, 30 minut czekania, pan policjant wykazał się totalnym brakiem wyrozumiałości. Robiliśmy wszystko co w naszej mocy, przepraszam Was kochani — poinformowała piosenkarka swoich fanów.

Policja również odniosła się do tego zdarzenia.

Tak to jest jak się jedzie z sygnałami uprzywilejowania cywilnym BMW. Kontrola była stosunkowo szybka i Roksana Węgiel mogła jechać dalej. Sprzęt zarekwirowano a kierowcę czeka sprawa w sądzie — czytamy w oświadczeniu małopolskiej policji na Twitterze.

Co o tym sądzicie?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hejka kochani❤️ Jeśli chcecie to zostawcie pod tym zdjęciem waszą ulubioną, czerwoną emotkę ???

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.