News

Roksana Węgiel: tak śpiewała zanim wygrała Eurowizję Junior! WIDEO

Roksana Węgiel: tak śpiewała zanim wygrała Eurowizję Junior! WIDEO

Fot. YouTube.com/Roxie Węgiel Fanclub/Instagram.com/roxie_wegiel

Tak śpiewała Roxie Węgiel zanim wygrała Eurowizję Junior! Do internetu trafiło wideo z jej występu sprzed około 4 lat.

Roksana Węgiel wydaje książkę! Co wiemy o The X Book? >> 

Roksana Węgiel ma dopiero 14 lat, a kariery muzycznej mógłby jej pozazdrościć niejeden dorosły artysta. W 2018 roku Roxie wygrała pierwszą polską edycję The Voice Kids, a kilka miesięcy później wywalczyła dla Polski wygraną na Eurowizji Junior. Od tamtego czasu Roxie nagrała płytę, która dwa miesiące po premierze osiągnęła status złotej i regularnie koncertuje, a na jej show przychodzą tłumy fanów. Do tego Roxie miała niedawno okazję sprawdzić się w roli prowadzącej. 24 listopada nastolatka współprowadziła 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który był organizowany w Gliwicach.

Czy Roxie Węgiel i Viki Gabor się przyjaźnią? Po tych słowach wszystko jest jasne >> 

Zanim Roksana Węgiel została wielką gwiazdą, próbowała swoich sił w konkursach wokalnych. Niedawno na YouTube pojawił się filmik, na którym możemy usłyszeć jak śpiewała Roxie w trakcie jednego z nich. Roksana była wtedy uczennicą 4. klasy szkoły podstawowej. Na nagraniu zwyciężczyni zeszłorocznej Eurowizji Junior śpiewa pieśń religijną Chrystus Pan, Boży Syn.

Już wtedy miała zadatki na gwiazdę? ;-) 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[ENG⤵️] Hejka kochani! Eurowizja Junior zbliża się wielkimi krokami? Intensywne przygotowywania trwają! Nie mogę się doczekać, a Wy?❤️ Trzymam kciuki za wszystkich, w tym naszą @vikigaborofficial ? Jeśli kibicujecie „Superhero”, to pamiętajcie, że już dziś o 20:00 rusza głosowanie internetowe! Wasz głos ma decydujące znaczenie o ostatecznym wyniku #jesc, o czym sama przekonałam się rok temu ? Trzymajcie kciuki! Buziaki z Gliwic ?❤️? —— Hey guys! Junior Eurovision is almost here! ?Everyone is preparing for the final show. I can't wait...how about you?❤️ Good luck to everyone, including Viki Gabor ? If you are also a fan of "Superhero", remember you can vote online for this song from 8pm tonight! Your vote has huge influence on the final outcome of #jesc ? I speak from experience ? Keep your fingers crossed ? Sending you lots of love from Gliwice ?❤️?

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hejka Kochani! Lato to moja ulubiona pora roku, uwielbiam słoneczne dni, więc super, że są wakacje ? Ja jestem mega zajęta, bo nagrywam w studio nowe kawałki, ale mam nadzieje, że Wam się spodobają ❤️ Teraz jest czas na koncerty, więc spotykam się z Wami częściej niż zazwyczaj i to super uczycie widzieć Was i czuć waszą energię oraz radość ? To wszystko daje mi mega siłę do takich spotkań, ale też do pracy nad nowymi muzycznymi rzeczami dla Was ? Dzięki za to, że jesteście, to dla mnie mega ważne ? Buziaki dla was Kochani i mam nadzieje do szybkiego zobaczenia na najbliższych koncertach ? #czasNa #ampmwatches #ampmofficial #zegarkiampm #ampmzegarki @ampmwatchesofficial

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj