News

Roksana Węgiel w zagranicznym programie!

Roksana Węgiel w zagranicznym programie!

Fot. YouTube.com/RoksanaWegielVEVO

Roksana Węgiel w zagranicznym programie! 14-letnia wokalistka wystąpiła podczas wielkiego show poza granicami naszego kraju. Koniecznie zobaczcie jej występ!

Roksana Węgiel z międzynarodowym sukcesem! Zrobiła to jako pierwsza Polka >> 

Dzięki zwycięstwu na Eurowizji Junior 2018 Roksana Węgiel stała się rozpoznawalna w Polsce i za granicą. Teraz jest prawdziwą gwiazdą - w czerwcu 2019 roku nastolatka wydała debiutancką płytę, która błyskawicznie pokryła się złotem, dużo koncertuje i występuje w telewizyjnych programach. Niedawno Roxie pojawiła się w show za granicą.

Roksana Węgiel była gościem Depi Mankakan Evratesil, czyli finału armeńskich preselekcji do Eurowizji Junior 2019. W czasie występu Roxie zaśpiewała przebój Anyone I Want To Be, dzięki któremu udało jej się wygrać ubiegłoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Przed wykonaniem singla na żywo, publiczność miała okazję przypomnieć sobie fragmenty jej występu w Mińsku oraz pierwszej edycji The Voice Kids, w której Roksana zajęła 1. miejsce.

Roksana Węgiel u Kuby Wojewódzkiego: o czym rozmawiali? >> 

Eurowizja Junior 2019: kiedy, miejsce, reprezentant Polski, prowadzący

Eurowizja Junior 2019 odbędzie się 24 listopada w gliwickiej Arenie. Wydarzenie zostanie zorganizowane przez Europejską Unię Nadawców oraz Telewizję Polską.

W finale Eurowizji Junior 2019 wystąpią reprezentanci 19 państw, m.in. Hiszpanii, Ukrainy i Malty. Wokalistą, który zaprezentuje Polskę będzie zwycięzca specjalnej odsłony programu Szansa na Sukces. Poznamy go 29 września. 

Prowadzącymi 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci zostali prezenterzy telewizji TVP – Ida Nowakowska i Aleksander Sikora oraz zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 – Roksana Węgiel.

Cieszy Was występ Roxie w zagranicznym programie? 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hejka Kochani! Lato to moja ulubiona pora roku, uwielbiam słoneczne dni, więc super, że są wakacje ? Ja jestem mega zajęta, bo nagrywam w studio nowe kawałki, ale mam nadzieje, że Wam się spodobają ❤️ Teraz jest czas na koncerty, więc spotykam się z Wami częściej niż zazwyczaj i to super uczycie widzieć Was i czuć waszą energię oraz radość ? To wszystko daje mi mega siłę do takich spotkań, ale też do pracy nad nowymi muzycznymi rzeczami dla Was ? Dzięki za to, że jesteście, to dla mnie mega ważne ? Buziaki dla was Kochani i mam nadzieje do szybkiego zobaczenia na najbliższych koncertach ? #czasNa #ampmwatches #ampmofficial #zegarkiampm #ampmzegarki @ampmwatchesofficial

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj