News

Strajk Kobiet: Ronnie Ferrari nagrał protest song? „Jestem z Wami”

Strajk Kobiet: Ronnie Ferrari nagrał protest song? „Jestem z Wami”

Fot. Facebook.com/RonnieFerrariOFFICIAL/Justyna Prabucka Photography/YouTube.com/Ronnie Ferrari

Ronnie Ferrari nagrał protest song? Autor hitu Ona By Tak Chciała opublikował niedawno kawałek Szubienica.

Strajk kobiet: Michał Szpak – nowa piosenka to protest song. Posłuchaj >>

Ronnie Ferrari – nowa piosenka Szubienica

Jakiś czas temu Ronnie Ferrari dołączył do grona znanych osób, które poparły strajk kobiet. Hubert Kacperski opublikował na YouTube singiel Szubienica, w którym w swoim stylu odnosi się m.in. do demonstracji spowodowanych przez niedawne orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. 21-latek wspomina też o protestach rolników.

Jestem z Wami całym sercem – czytamy w opisie nowego klipu Ronniego Ferrari. Do utworu został dodany tylko obrazek z czerwoną błyskawicą – jednym z symboli strajku kobiet.

Szubienica, w której Ronnie Ferrari komentuje aktualną rzeczywistość w kraju została odtworzona na YouTube już prawie dwa miliony razy. Singiel znalazł się na drugim miejscu na karcie Na Czasie.

Strajk kobiet: licealista ze Śląska zrobił hit na miarę Maty? >> 

Przypomnijmy, że Szubienica to nie jedyna piosenka o strajku kobiet, która powstała w ostatnim czasie. Podobne utwory nagrali też Michał Szpak (Polska To Kobieta) i Karol Krupiak – (osiem gwiazd [wojna]).

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.