Reklama
placeholder
News

sanah spełniła marzenie fanki. Nie uwierzycie co jej podarowala

sanah spełniła marzenie fanki. Nie uwierzycie co jej podarowala

fot. instagram.com/sanahmusic/

Reklama
Reklama
placeholder

sanah jest jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Ma na swoim koncie cztery albumy studyjne: Królowa dram, Irenka, Uczta oraz sanah śpiewa poezyje. Niemal każdy z dotychczas wydanych singli wokalistki stał się przebojem. Może ona pochwalić się także licznym gronem wiernych fanów, których regularnie zaskakuje muzycznymi niespodziankami. Ostatnio wielbiciele sanah mogli zobaczyć ją na koncertach stadionowych.

Lizzo spełniła marzenie córki Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Janka naprawdę się wzruszyła >>

sanah - dotrzymała obietnicy 

Wokalistka w swojej piosence najlepszy dzień w moim życiu wyznała, że koncerty w takich miejscach były jej marzeniem od dzieciństwa. Pierwszy występ sanah w ramach trasy stadionowej odbył się 15 sierpnia 2023 roku w Chorzowie. Podczas tego koncertu artystka miała obiecać jednej z fanek, że na PGE Narodowym odda jej swoje buty. Wokalistka jest znana z tego, że bardzo lubi swoje stopy i często występuje na boso.

Show w Warszawie było zwieńczeniem wymarzonej trasy piosenkarki, wcześniejszym jej przystankiem był Gdańsk. Warto przypomnieć, że sanah jest pierwszą Polką w historii, która wyprzedała cały PGE Narodowy. Podczas koncertu, który odbył się 22 września 2023 artystka opowiadała o emocjach, jakie jej towarzyszyły. Wyznała też, że przed występem zjadła frytki, aby mieć siłę oraz ogoliła nogi, choć bardzo nie lubi tego robić. Potem dodała, że ma na sobie buty i trochę jej się to nie podoba. Zapytała zgromadzoną na stadionie publiczność czy ma je zdjąć. Wówczas dostrzegła w tłumie transparent z napisem: ODDAJ BUTY, OBIECAŁAŚ W CHORZOWIE, niemal natychmiast nie kryjąc zdziwienia sanah zareagowała na prośbę fanki i oddała jej swoje obuwie. 

Koncerty w Polsce 2024: jakie gwiazdy wystąpią w naszym kraju? [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY] >>

Co sądzicie o tym geście sanah?

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama