News

sanah: trasa stadionowa Uczta nad Ucztami prawie wyprzedana!

sanah: trasa stadionowa Uczta nad Ucztami prawie wyprzedana!

fot. materiały prasowe

sanah zapewne nie spodziewała się, że jej wielki hit Szampan z 2020 roku przyniesie jej tak ogromną sławę. Tysiące fanów gromadzi się na jej koncertach, a od czasu premiery pierwszego przeboju artystka zdążyła wydać aż 4 bestsellerowe krążki.

Zuzanna Grabowska, bo tak naprawdę nazywa się sanah, ma też za sobą kilka bardzo udanych tras koncertowych, a na jej występy bilety wyprzedają się na pniu. Przed wokalistką dwie bardzo wyjątkowe i rzadko spotykane u polskich artystów trasy: sanah w podróży, podczas której piosenkarka odwiedzi m.in. Paryż czy Nowy Jork, oraz trasa stadionowa Uczta nad Ucztami. Drugie tournée odbywa się w Polsce, ale sanah wystąpi na dwóch z największych obiektach w naszym kraju.

sanah – Uczta nad Ucztami: miasta, koncerty

sanah – Chorzów, Stadion Śląski: 15 sierpnia 2023
sanah – Gdańsk, Polsat Plus Arena: 8 września 2023 WYPRZEDANE

Głosuj na sanah w Ulubionej 20-tce >>

sanah – Uczta nad Ucztami: bilety

Bilety na trasę sanah Uczta nad Ucztami znikają w błyskawicznym tempie. Jeśli chcecie w tym roku zobaczyć występ artystki na żywo warto się pospieszyć!

Bądźcie czujni – bilety na koncerty sanah w ramach trasy Uczta nad Ucztami będą do wygrania w 4FUN.TV! Obserwujcie nas na Instagramie i Facebooku, a być może drogocenne wejściówki trafią właśnie w Wasze ręce.

Na trasę stadionową zaprasza RMF FM, RMF Maxx, 4FUN. TV, CGM, AMS. Trasa zostanie wyprodukowana przez DM Agency, agencję odpowiedzialną za sukces Uczta Tour oraz BANKIET u sanah. Partnerem koncertu w Gdańsku jest Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy.


 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.