Reklama
placeholder
News

Na koncercie sanah wystąpił... król Julian. Jarosław Boberek przyćmił artystkę - musicie to zobaczyć [WIDEO]

Na koncercie sanah wystąpił... król Julian. Jarosław Boberek przyćmił artystkę - musicie to zobaczyć [WIDEO]

fot. instagram.com/sanahmusic / fot. instagram.com/j.boberek.official

Reklama
Reklama
placeholder

sanah rok 2024 zaczęła od podwójnej trasy koncertowej Bajkowa. Część Dansing stanowią koncerty halowe, a Poezyje i nie tylko to wydarzenia bardziej kameralne, w obiektach o lepszej akustyce i przy akompaniamencie całej orkiestry.

Całość utrzymana jest w iście bajkowej scenerii, a sami goście też są… bajkowi. Na przykład podczas koncertu w Krakowie na scenie pojawiła się Katarzyna Łaska, która użycza głosu Elsie i zaśpiewała Mam tę moc. Podczas koncertu na warszawskim Torwarze pojawiła się inna, iście królewska postać.

sanah na koncercie w Krakowie – nieoczekiwany gość specjalny i „najbardziej krindżowy moment w życiu” artystki >>

Jarosław Boberek skradł show na koncercie sanah

Królowi Julianowi z serii Madagaskar głosu użycza Jarosław Boberek. To właśnie on jest wykonawcą kultowej piosenki Wyginam śmiało ciało, którą oczywiście razem z sanah zaśpiewał podczas koncertu 😉.

Co prawda sanah jest czołową współczesną artystką, jednak tym razem na scenie była tylko postacią poboczną. Nie sposób przyćmić samego króla Juliana, choć ten docenił starania wokalistki i nawet ją pochwalił, zapewniając, że "całkiem nieźle jej poszło". Ten występ gościnny trudno będzie pobić.

sanah z DODATKOWYM koncertem w Warszawie w ramach Bajkowej trasy. Kiedy się odbędzie? >>

Trasa Bajkowa powoli dobiega końca, przed nami pozostały jeszcze koncerty w Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Rzeszowie i Szczecinie. Czy artystka jeszcze nas zaskoczy wyjątkowymi gośćmi specjalnymi?

Jarosław Boberek jako gość specjalny na koncercie sanah w Warszawie – wideo

 

fot. instagram.com/sanahmusic

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama