Reklama
placeholder
News

sanah wydała płytę i została skrytykowana za… datę premiery. O co chodzi?

sanah wydała płytę i została skrytykowana za… datę premiery. O co chodzi?

fot. Instagram.com/sanahmusic

Reklama
Reklama
placeholder

sanah wydała trzecią płytę 15 kwietnia 2022 roku. Wokalistka została skrytykowana za to, że Uczta ukazała się właśnie tego dnia. Dlaczego?

sanah – Uczta już dostępna. Oto wszystkie piosenki z płyty [TRACKLISTA] >> 

Najnowsze wydawnictwo sanah zbiera pochlebne recenzje, ale nie brakuje też opinii od niezadowolonych osób, które uważają, że artystka wybrała złą datę na premierę swojego krążka.

Uczta ukazała się w dniu, kiedy wypadał Wielki Piątek, czyli moment Wielkiego Tygodnia upamiętniający śmierć Jezusa Chrystusa na krzyżu.

sanah skrytykowana przez katolików?

W Wielki Piątek wydać płytę?! Jaki ty przykład dajesz swoim (...) słuchaczom? Może nie jesteś osobą wierzącą, ale wypadałoby trochę szacunku, co?

Zadufana w sobie osoba, wydaje płytę w wyjątkowy dzień (...). 

Trochę smutne, że sanah wydaje swoją „jedną z najważniejszych” płyt w tak smutny dzień. To nie czas na takie pierdoły jak płyta Zuzanny! Wielki Piątek to nie czas, aby biegać po sklepach w poszukiwaniu 'Uczty', to czas, w którym należy się wyciszyć i uspokoić. Szkoda, że ego sanah jest tak wielkie, że tego nie dostrzega – można przeczytać na stronie Empiku w zakładce z recenzjami nowego albumu sanah. 

sanah – kiedy koncerty 2022 i Uczta Tour? Są zmiany w datach >>

Wielu słuchaczy zareagowało na negatywne komentarze i stanęło w obronie piosenkarki.

Płyta została wydana w normalny, pracujący dzień. To, że jest to święto religijne, czy tam jakiś istotny dzień w danej religii, nie oznacza, że wszyscy dookoła nich będą chodzić cicho na paluszkach i siedzieć cicho. Zgodnie z logiką (…) każdy artysta powinien mieć kalendarz z zaznaczonymi świętami i ważnymi dniami każdej religii na świecie, bo jeszcze artysta trafi w jakąś istotną datę, wydając płytę (…).

Zuzia może wydać swoją płytę kiedy chce i nie powinniście mieć do niej pretensji. Tym bardziej, że była opcja kupić ją przedpremierowo i nie trzeba biegać po sklepach akurat w Wielki Piątek.

Jak się nie da skrytykować zawartości, to trzeba się to czepić daty wydania – pisali fani.

sanah: okładki jej singli to zdjęcia z warszawskich restauracji. Których? >>

Przypomnijmy, że na płycie Uczta znalazło się 11 duetów. sanah zaśpiewała z takimi artystami jak Dawid Podsiadło, Ania Dąbrowska, Daria Zawiałow, Igor Herbut, Mietha, Artur Rojek czy Vito Bambino.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama