News

sanah przygotowuje się na koncerty na stadionach. Jaki ma na nie plan?

sanah przygotowuje się na koncerty na stadionach. Jaki ma na nie plan?

fot. Instagram: @sanahmusic

sanah przygotowuje się na trasę koncertową Uczta nad Ucztami. Artystka zdradziła swoim fanom, czego mogą się spodziewać na nadchodzących koncertach.

sanah – nazwisko po mężu. Jak teraz nazywa się Zuzanna Jurczak? >>

sanah przygotowuje się na koncerty na stadionach

Trasa koncertowa Uczta nad Ucztami jest pierwszą trasą w karierze sanah, która odbędzie się na stadionach. Pamiętajcie, że bilety na koncerty stadionowe sanah rozdajemy właśnie w 4FUN.TV! Oglądajcie nasz kanał i jak tylko wyświetli się dowolny klip sanah to prędko wbijajcie TUTAJ i grajcie o swoje podwójne wejściówki na dowolny stadionowy koncert! Najpopularniejsza obecnie wokalistka w Polsce, która ma na swoim koncie dwa platynowe albumy oraz dwie wyprzedane trasy koncertowe, wystąpi w trzech polskich miastach, w tym w Chorzowie, Gdańsku oraz Warszawie. sanah została pierwszą polską artystką, która wystąpi na koncertach stadionowych. Podczas trasy sanah połączy ze sobą dotychczasowe wcielenia artystyczne.

sanah – Uczta już dostępna. Oto wszystkie piosenki z płyty [TRACKLISTA] >>

W czwartek 17 maja 2023 roku sanah opublikowała na swoim profilu na Instagramie nagranie, na którym przygotowuje się na koncerty na stadionach. Artystka dodała do filmiku opis, w którym poinformowała swoich fanów, jaki ma plan na swoje nadchodzące koncerty:

Mam taki plan żeby na stadionach było dużo TUDUDUDUM. Co myślicie?

 

sanah – Uczta nad Ucztami: bilety

Oto kiedy sanah zagra koncerty z trasy Uczta nad Ucztami:

15.08.2023 - Stadion Śląski, Chorzów 
8.09.2023 - Polsat Plus Arena Gdańsk 
22.09.2023 - PGE Narodowy w Warszawie

Bilety na koncert w Gdańsku są już wyprzedane. Można jeszcze zdobyć wejściówki na koncert w Chorzowie oraz w Warszawie. Ceny biletów na Stadionie Śląskim na trybunach wahają się od 179 do 279 złotych. Dostępne są również miejsca stojące na płycie w cenie 159 złotych. Miejsca siedzące na PGE Narodowym obecnie kosztują od 139 złotych do 289 złotych, a za miejsce stojące na płycie trzeba zapłacić 169 złotych. 

Bilety na stadionowe koncerty sanah są dostępne w sprzedaży na stronie Ucztanaducztami.pl

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.