Reklama
placeholder
News

Bajkowa sanah wyprzedana! Fani mają apel do wokalistki

Bajkowa sanah wyprzedana! Fani mają apel do wokalistki

fot. instagram.com/sanah_fanclub/ fot. instagram.com/sanahmusic/

Reklama
Reklama
placeholder

Bilety na trasę koncertową Poezyje i nie tylko zostały w ekspresowym tempie całkowicie wyprzedane. Nie wszyscy fani zdążyli jednak zakupić wejściówki, dlatego mają do piosenkarki pewną prośbę.

sanah - nowa trasa na wiosnę 2024 ogłoszona! Aż 10 miast i patronat 4FUN.TV! >>

Bajkowa sanah - Poezyje i nie tylko: fani mają prośbę do piosenkarki

5 października 2023 roku sanah oficjalnie ogłosiła swoją najnowszą trasę koncertową, a następnego dnia ruszyła sprzedaż biletów na koncerty w 10 polskich miastach. Mimo że w sieci pojawiły się skargi odnośnie wysokich cen wejściówek, które zaczynają się od 399 złotych, to wyprzedały się one błyskawicznie. Sama piosenkarka napisała w poście na Instagramie, że jest "onieśmielona prędkością, z jaką zniknęły bilety". Przypominamy, że mimo iż trzy koncerty stadionowe artystki pomieściły aż 180 tysięcy osób, to również wyprzedały się całkowicie w zawrotnym tempie. Wielu fanów niestety nie zdążyło dokonać zakupu wejściówek na najnowsze koncerty sanah. Nie jest to trasa stadionowa, gdzie na danej hali pomieści się nawet kilkadziesiąt tysięcy ludzi, co wpłynęło na wysokie koszty biletów oraz ograniczoną ilość miejsc. Fani apelują o ogłoszenie dodatkowych terminów występów.

Dzień po rozpoczęciu sprzedaży biletów na koncerty pod hasłem Poezyje i nie tylko na profilu fan clubu sanah na Instagramie pojawił się post kierowany nie tylko do piosenkarki. W treści zaznaczono, że trasa cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem, że spora część osób nie miała okazji zdobyć wejściówek.

Apelujemy o dodatkowe terminy!

Droga Zuziu, Droga Wytwórnio, Droga Agencjo,

Jest nas jeszcze bardzo dużo - tych, którzy chcieliby wybrać się na trasę "Bajkowa sanah: Poezyje i nie tylko". Niestety, z uwagi na ogromne zainteresowanie, wielu nie zdążyło kupić biletów. Jeżeli to możliwe, to prosimy o dodanie chociaż kilku dodatkowych terminów.

Pokażmy, ile nas jest!

sanah spełniła marzenie fanki. Nie uwierzycie co jej podarowala >>

Bajkowa sanah już wkrótce zaprosi fanów do bajkowego świata. Najnowsza trasa koncertowa artystki poświęcona będzie prawdopodobnie poezji śpiewanej, która ostatnimi czasy bardzo zainteresowała 26-latkę. Może to oznaczać, że w ramach występów wybrzmią wiersze sławnych twórców polskich, takich jak Mickiewicz czy Słowacki. Seria występów rozpocznie się już w marcu 2024 roku. sanah zaśpiewa w wielu pięknych salach, których klimat pozwoli widzom wczuć się w poruszaną tematykę.

Myślicie, że w związku z prośbą fanów sanah ogłosi nowe terminy koncertów?

Wiktoria Gąsiewska jest fanką sanah. 'To moja bratnia dusza' >>

Bajkowa sanah - Poezyje i nie tylko: trasa koncertowa 2024. Daty, miasta

Do tej pory na liście sanah znalazło się 10 polskich miast. Za sprawą apelu fanów wkrótce ta liczba może się zmienić. Wybieracie się na któryś z koncertów?

  • 05.03.2024 - Tarnów, Centrum Sztuki Mościce
  • 13.03.2024 - Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 19.03.2024 - Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
  • 28.03.2024 - Toruń, CKK Jordanki
  • 09.04.2024 - Warszawa, Palladium
  • 11.04.2024 - Kraków, ICE Congress Centre - S1
  • 15.04.2024 - Poznań, Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
  • 22.04.2024 - Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
  • 24.04.2024 - Łódź, Wytwórnia
  • 06.05.2024 - Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza

 4FUN.TV PONOWNIE JEST PARTNEREM TRASY KONCERTOWEJ SANAH.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama