Reklama
placeholder
News

Sandra Kubicka i Baron pokazali synka na filmiku z USG. ‘Już widać podobieństwo do mamy’

Sandra Kubicka i Baron pokazali synka na filmiku z USG. ‘Już widać podobieństwo do mamy’

fot. instagram.com/sandrakubicka/

Reklama
Reklama
placeholder

Sandra Kubicka i Baron już niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami. Para jest w tym temacie tajemnicza i zdradza niewiele szczegółów o swoim synu lub odpowiada na pytania zaciekawionych fanów bardzo ogólnie. Przykładowo, w kwestii imienia dziecka podali jedynie, że będzie ono międzynarodowe. Ostatnio zdecydowali się na odważniejszy krok i udostępnili na swoich instagramowych profilach filmik z USG. Tym samym pokazali twarz jeszcze nienarodzonego chłopca.

Sandra Kubicka otwiera się na temat ciąży. Wyjawiła jak się o niej dowiedziała >>

Sandra Kubicka i Baron pokazali syna. Fani zdezorientowani

24 lutego 2024 roku Sandra Kubicka i Baron udostępnili na swoich profilach na Instagramie filmik stworzony w klimacie popularnego trendu, w którym najpierw występują rodzice, a na koniec owoc ich relacji. Analogicznie do schematu takiego typu wideo, najpierw pojawiły się zdjęcia modelki, następnie gitarzysty, a na koniec ich pociechy. Internauci zauważyli w komentarzach, że trend polega na ukazaniu podobieństwa dziecka do rodziców, które zauważalne jest właśnie po narodzinach. Jedna z fanek, która wytknęła to przeoczenie parze, uzyskała odpowiedź od Sandry Kubickiej, która wyjaśniła decyzję przyszłych rodziców.

Tylko my nie będziemy pokazywać dziecka, jak się urodzi, więc tylko taka opcja mi została :))

Internauci, dla których niewyraźne zdjęcie USG nie jest dobrym tropem, by stwierdzić, czy dziecko jest podobne do któregoś z rodziców, zaczęli żartobliwie komentować post. Większość z nich uznała, że syn zdecydowanie przypomina mamę.

Już widać na wideo, że dzieciątko do babci podobne

Już widać podobieństwo do mamy

Ewidentnie nosek po mamusi, śliczny bobuś

Przypominamy, że Sandra Kubicka i Baron są ze sobą związani od października 2021 roku, a zaręczyli w grudniu 2023 roku. Muzyk wypowiadał się niedawno publicznie, że jest gotowy do roli ojca. Para od pewnego czasu stara się o to, by w ich życiu pojawiło się dziecko. Sandra Kubicka dowiedziała się o ciąży niedługo przed swoimi zaręczynami. Modelka niedawno wyjawiła na swoim InstaStory, że chce wziąć ślub dopiero po narodzinach syna. 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama