Reklama
placeholder
News

Sandra Kubicka otwiera się na temat ciąży. Wyjawiła jak się o niej dowiedziała

Sandra Kubicka otwiera się na temat ciąży. Wyjawiła jak się o niej dowiedziała

fot. instagram.com/sandrakubicka

Reklama
Reklama
placeholder

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron są parą od 2021 roku. Doniesienia na temat ich związku mocno przykuły uwagę widzów, bowiem Alek Baron w krótkim czasie „zaliczył” kilka bardzo medialnych relacji. Część fanów nie wróżyła im świetlanej przyszłości, zakładając, że to kolejny głośny związek, który szybko się wypali. Czas jednak pokazał, że modelka i muzyk stworzyli naprawdę zgrany duet. 17 grudnia 2023 roku obserwatorzy tej dwójki dowiedzieli się, że Baron na swoje 40. urodziny oświadczył się Sandrze w Dubaju, a kilka dni później media obiegła wiadomość o ciąży.

Sandra Kubicka jest W CIĄŻY! Ona i Baron spodziewają się pierwszego dziecka >>

Sandra Kubicka opowiedziała o początkach ciąży

Modelka przez długi czas ukrywała, że spodziewają się z Alkiem dziecka. Nie chciała dzielić się tą informacją, zanim nie dostała od lekarzy potwierdzenia, że ciąża przebiega prawidłowo. Teraz jednak Sandra chętnie dzieli się swoimi przeżyciami. Niedawno opublikowała na swoim profilu InstaStories, w którym bardzo szczegółowo opowiedziała o problemach z PCOS – Zespołem Policystycznych Jajników i zmaganiami związanymi z zajściem w ciążę. Później opublikowała też relację, w której opowiedziała o tym, w jakich okolicznościach zobaczyła dwie kreski na teście.

Staraliśmy się bardzo długo i już traciłam naprawdę nadzieję. (…) I to był ten miesiąc, kiedy powiedzieliśmy wszyscy sobie, że ostatni raz próbujemy naturalnie, a jak nie to in vitro. Nastawiałam się i przygotowywałam mentalnie, że będzie to in vitro i że będziemy stymulować owulację (...). Powiedziałam, że brzuch mnie trochę boli, więc to pewnie miesiączka. I taka chodziłam struta cały dzień. Miałam leki odebrać po drodze, właśnie te przygotowawcze. [do in vitro — przyp. red.] (…) Odbieram te leki i powiedziałam do pani „A poproszę jeszcze test ciążowy, chociaż i tak pewnie nie jestem”. (…) Poszłam do biura, poszłam do łazienki. (…) Patrzę i nic znowu, nagle patrzę, a te kreski się zmieniają. Dostałam zawału w pracy. Zaczęłam płakać i krzyczeć. W pokoju obok była Sandra i Sandra była pierwszą osobą, która się dowiedziała, że jestem w ciąży.

Dopiero później Sandra Kubicka zadzwoniła do Barona i płacząc, poprosiła go, żeby do niej przyjechał do pracy. Ten miał już wtedy przeczuwać, co jest powodem łez.

Caroline Derpienski śledzona podczas zakupów? Zadzwoniła po policję >>

Sandra Kubicka o tym, jak zmienił się jej organizm w ciąży

Sandra opublikowała również rolkę, na której pokazała, jakie zmiany zaszły w jej organizmie. Na początku nagrania widzimy napis:

MOJE KOLEŻANKI: „CIĄŻA TO GLOW, PIĘKNA CERA, WŁOSY I STAN BŁOGOSŁAWIONY”.

Następnie widzimy modelkę pokazującą zmiany trądzikowe, przesuszone włosy oraz liczne ujęcia z kanapy. W InstaStories powiedziała, że przez pierwsze 2 miesiące musiała leżeć i przyjmować leki na podtrzymanie ciąży. 

Trzymamy kciuki za to, by kolejne tygodnie były łatwiejsze!

fot. instagram.com/sandrakubicka

fot. instagram.com/sandrakubicka
 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama