News

Sandra Kubicka komentuje słowa, że Baron jest 'babiarzem'. 'To oczywiste, że kobiety za nim szalały, szaleją i będą szaleć'

Sandra Kubicka komentuje słowa, że Baron jest 'babiarzem'. 'To oczywiste, że kobiety za nim szalały, szaleją i będą szaleć'

fot. Instagram.com/sandrakubicka

Niedawno Sandra Kubicka i Baron potwierdzili, że są razem. Modelka odniosła się do negatywnych komentarzy na temat partnera.

Sandra Kubicka i Baron potwierdzili związek. Modelka pokazała romantyczny filmik >> 

Sandra Kubicka i Baron są w związku

W mediach społecznościowych muzyka Afromental i jego aktualnej dziewczyny pojawiły się ich wspólne zdjęcia. Sandra Kubicka opublikowała też filmik, którym ogłosiła, że spotyka się z gitarzystą.

(…) Tak, jestem z @alekbaron i tak - jestem zakochana. Alek jest najcudowniejszym mężczyzną jakiego w życiu poznałam. (…) Pierwszy raz czuję, że jestem w dojrzałym związku, gdzie nie ma żadnej kłótni, zazdrości, rywalizacji. Jest tylko miłość, szacunek i szczerość. (…) Połączyło nas wiele ale głównie wspólna perspektywa na życie. Jesteśmy kompatybilni i to jest dla nas najważniejsze. (…) – napisała.

Para dostała mnóstwo gratulacji, ale nie brakuje też komentarzy od internautów, którzy przypominają nieudane związki Barona i uważają, że relacja między nim a Sandrą Kubicką jest przelotna.

Leonardo DiCaprio podrywał Sandrę Kubicką? Opowiedziała o tym >> 

Sandra Kubicka o związku z Baronem: 'Bardzo mi przykro'

Modelka odniosła się do krytycznych słów w rozmowie z portalem Plotek.

Bardzo mi przykro, kiedy czytam w mediach, że jest babiarzem. Alek jest przystojnym mężczyzną. To oczywiste, że kobiety za nim szalały, szaleją i będą szaleć. To jest bardzo głupie, bo każdy chce kochać i znaleźć miłość. Niektórzy szukają jej dłużej, inni krócej. Ja też wielokrotnie się spaliłam, ale najważniejsze, by znaleźć, kogoś, kto jest z tobą kompatybilny. Alek jest ze mną. Jesteśmy ze sobą codziennie. Jeśli oboje jesteśmy w Warszawie, nie ma dnia ani nocy, byśmy nie spędzali czasu razem, więc można powiedzieć, że praktycznie mieszkamy ze sobą – powiedziała.

Trzymacie za nich kciuki?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.