News

Co to jest demiseksualność? Sandra Kubicka się z tym utożsamia

Co to jest demiseksualność? Sandra Kubicka się z tym utożsamia

fot. Instagram.com/sandrakubicka

Mówi się o tym, że Sandra Kubicka ujawniła, że jest demiseksualna. Co to oznacza? Co to jest demiseksualność? 

Sandra Kubicka chce wziąć ślub? Odpowiedziała >>

Dziewczyna Barona z zespołu Afromental udostępniła na Intagramie grafikę, na której możemy przeczytać definicję demiseksualności. Modelka dała do zrozumienia, że utożsamia się z demiseksualizmem.

Demiseksualność – co to jest? Znaczenie 

Demiseksualizm to orientacja psychoseksualna, w której osoba nie czuje pociągu seksualnego bez stworzenia z kimś silnej więzi emocjonalnej.

Demiseksualne mogą być zarówno relacje heteroseksualne, jak i homoseksualne.  

Co więcej, tak definiowany demiseksualizm pozwala na budowanie relacji zarówno hetero- jak i homoseksualnych przez tę samą osobę, czyli jak w przypadku biseksualistów, lecz w odróżnieniu od nich demiseksualizm opiera się nie na pociągu fizycznym, ale emocjonalnym. (…) Demiseksualizm nie wyklucza kontaktów seksualnych (jak aseksualizm), jednocześnie nie opiera ich na atrakcyjności fizycznej (jak tradycyjna seksualność) – podaje serwis Medonet.

Sandra Kubicka czekałaby z seksem do ślubu? 'Turbo MAŁE rozczarowanie' >> 

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Sandra Kubicka przyznała, że nie mogłaby czekać z seksem do ślubu. W wywiadzie dla portalu Pomponik 26-latka powiedziała, że nie interesują jej "przelotne sytuacje". Między nią a partnerem musi pojawić się uczucie. 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.