Reklama
placeholder
News

Sandra Kubicka URODZIŁA! Baron zdradził imię syna

Sandra Kubicka URODZIŁA! Baron zdradził imię syna

fot. Instagram: @sandrakubicka / @alekbaron

Reklama
Reklama
placeholder

Sandra Kubicka i Baron po raz pierwszy zostali rodzicami. Muzyk przekazał radosną nowinę podczas występu na żywo.

Sandra Kubicka i Baron potwierdzili swój związek w październiku 2021 roku. 13 grudnia 2023 roku, czyli w dniu swoich 40-tych urodzin, muzyk postanowił oświadczyć się modelce podczas ich wspólnych wakacji w Dubaju. Kilka miesięcy później, a dokładnie 6 kwietnia 2024 roku, para ogłosiła w mediach społecznościowych, że jest już po ślubie. Niedługo potem przekazali fanom, że odebrali klucze do swojego nowego domu. Baron niedawno ogłosił kolejną radosną nowinę. On i Sandra Kubicka przywitali na świecie swojego syna.

Sandra Kubicka i Baron WZIĘLI ŚLUB! Podzielili się zdjęciami z ceremonii >>

Sandra Kubicka i Baron potwierdzili narodziny syna 

Baron poinformował o narodzinach swojego syna 25 maja 2024 roku podczas występu na jednym z festiwali muzycznych. Para postanowiła dać mu na imię Leonard:

Bardzo ważny komunikat dla mnie, mam nadzieję, że dla was również. Chciałem was wszystkich serdecznie zaprosić do powitania na świecie i zrobienia wielkiego hałasu dla naszego syna Leonarda Milwiw-Barona oraz najdzielniejszej mamy świata, Sandry Milwiw-Baron. Kocham was bardzo!

Sandra Kubicka zdradziła jak wyglądały przygotowania do ślubu z Baronem. Wszystko trzymano w tajemnicy >>

Informację niedługo potem potwierdziła Sandra Kubicka. Modelka przekazała na swoim profilu na Instagramie, że Leonard jest wcześniakiem i urodził się 16 maja. Sandra Kubicka nie ukrywała też, że ich ''pierwsze wspólne chwile nie były takie, jakie sobie wymarzyli'':

Leonard Milwiw-Baron. 16 maja o godzinie 2.11 w nocy przyszedł na świat nasz wymarzony syn. Leoś urodził się w 33 tyg + 6 dniu ciąży. Nasze pierwsze wspólne chwile nie były takie, jak sobie wymarzyliśmy, ale mamy całe życie przed sobą, aby to nadrobić. Tak bardzo chciałam go przytulić i zabrać do domu. To jest absolutnie najgorsze uczucie dla matki –  patrzeć jak twoje dziecko jest podpięte rurami do różnych urządzeń, a ty nie możesz nic zrobić ani mu pomóc. Wypłakałam ocean łez podczas pobytu w szpitalu. Każdy kolejny dzień był dla mnie ogromną lekcją cierpliwości i wytrwałości, a naszym najlepszym przyjacielem był czas. Pomimo swojego wczesnego przyjścia na świat Leoś jest turbo silnym, zdrowym i bardzo dzielnym chłopcem. Codziennie robił i robi ogromne postępy. Bardzo szybko pokazał swój charakter i siłę woli. Po kilku dniach zaczął oddychać samodzielnie, z dnia na dzień dosłownie rozpromieniał. Te wszystkie wspólne dni w szpitalu udowodniły nam, jak silni jesteśmy razem jako rodzina. Moja wymarzona rodzina. Nikt ani nic nas już nie złamie. Kocham was, @alekbaron & Leosiu Mężczyźni mojego życia. Moje wszystko.

Gratulujemy! 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama