Reklama
placeholder
News

Sara James: wyniki America's Got Talent. Która była w finale?

Sara James: wyniki America's Got Talent. Która była w finale?

fot. YouTube.com/America's Got Talent

Reklama
Reklama
placeholder

Sara James w finale America’s Got Talent wystąpiła 13 września 2022 roku. Dzień później w nocy z 14 na 15 września czasu polskiego ogłoszono jego wyniki. Które miejsce zajęła Polka w amerykańskiej edycji Mam Talent?

Sara James w finale America's Got Talent: występ z owacjami na stojąco! Zobacz wideo >>

Sara James – finał America’s Got Talent

Sara James w finałowym występie w America’s Got Talent zaśpiewała utwór Kate Bush - Running Up That Hill. Nastolatka, która na castingu otrzymała złoty przycisk od Simona Cowella, po wykonie została nagrodzona owacjami na stojąco. Pod wideo z finału AGT nie brakowało komentarzy od fanów, którzy nazywali Sarę James zwyciężczynią.

Przypomnijmy, że podczas eliminacji Sara James zaśpiewała singiel Lovely Billie Eilish i Khalida. W półfinale Polka na scenie America’s Got Talent wykonała przebój Rocket Man Eltona Johna. Dzięki głosom widzów 14-latka dostała się do finału.

Zwycięzca America’s Got Talent wygrywa milion dolarów.

Sara James: kim jest? [wiek, rodzina, pochodzenie, piosenki] >> 

Sara James – America's Got Talent: wyniki

Wyniki America’s Got Talent zostały ogłoszone w nocy z 14 na 15 września 2022 roku czasu polskiego. Sara James w America’s Got Talent odpadła z rozgrywki przed ścisłym finałem, do którego zakwalifikowała się najlepsza piątka. Tym samym Sara James znalazła się poza TOP 5.

Do finału zakwalifikowali się Drake Milligan, Metaphysic, Kristy Sellars, Mayyas i Chapel Hart. America's Got Talent wygrała zaś grupa The Mayyas. Libańskie tancerki zabiorą do domu milion dolarów.

Sara, jesteś wielka - gratulujemy!

 

 

Sara James – kim jest?

Sara James urodziła się 10 czerwca 2008 roku w Słubicach. Jej rodzice to Arleta Dancewicz i John James.

Mama Sary James skomentowała jej występ w America's Got Talent. Co powiedziała? >> 

Tata Sary James pochodzi z Nigerii. John Egwu-James jest muzykiem, brał udział w takich programach jak X Factor oraz Bitwa Na Głosy.

Sara James wygrała The Voice Kids 4 w drużynie Tomsona i Barona. Była reprezentantką Polski w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Sara James na Eurowizji Junior 2021 w Paryżu zajęła 2. miejsce z piosenką Somebody.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama