News

Sara James zaśpiewała Lovely Billie Eilish już jako 11-latka. Zobaczcie to wideo!

Sara James zaśpiewała Lovely Billie Eilish już jako 11-latka. Zobaczcie to wideo!

fot. Instagram.com/sara_james_music

Sara James to 14-latka, o której po raz kolejny zrobiło się głośno za sprawą udziału w amerykańskiej edycji Mam Talent!. Na castingu Polka zaśpiewała utwór Billie Eilish – Lovely – który wykonywała już w przeszłości, jako 11-letnia dziewczynka.

10-letnia Sara James śpiewa polski hit z filmu. Zobaczcie wideo sprzed lat >>

Sara James zaśpiewała piosenkę Billie Eilish tak dobrze, że Simon Cowell wcisnął Złoty Przycisk i tym samym zapewnił jej udział w odcinkach na żywo. O wykonie reprezentantki Polski na Eurowizji 2021 usłyszała też Billie Eilish i udostępniła wideo z jej występem na swoim profilu w mediach społecznościowych.

W sieci można znaleźć filmiki sprzed lat z coverami w wykonaniu Sary James. Na jednym z nich wokalistka, w wieku 11 lat, śpiewa ten sam utwór, którym zawojowała amerykańską publiczność.

Sara James: Billie Eilish udostępniła jej post na Facebooku z występem w America's Got Talent >>

Sara James – Lovely. Śpiewa jako 11-latka

Cover Lovely Billie Eilish w wykonaniu Sary James został nagrany podczas obozu wokalnego 2019 w Korbielowie przez Studio Bemola.

Może już wtedy Sara James wiedziała, że usłyszy o niej świat?
 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.