News

Sara James idzie NA SAM SZCZYT. Posłuchajcie nowej piosenki reprezentantki na Eurowizji Junior

fot. YouTube.com/Sara James

Sara James wygrała 4. edycję The Voice Kids, a później podbiła serca publiczności 19. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. 14-latka reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior z piosenką Somebody i zajęła 2. miejsce.

Męskie Granie 2022 – line up. Kto wystąpi? [LISTA ARTYSTÓW] >> 

Wokalistka w pełni wykorzystuje swoje pięć minut. Po premierze ostatniego singla –  Nie Jest Za Późno – wypuściła kolejny solowy utwór. Piosenka Na Sam Szczyt jest już dostępna we wszystkich serwisach streamingowych.

Sara James – Na Sam Szczyt

Muzyczna nowość od Sary James to luźna opowieść o jej codzienności, pełnej przygód i wyzwań oraz świadomym dążeniu do spełniania swoich marzeń, zawsze przy pozytywnym patrzeniu na otaczającą rzeczywistość.

Na Sam Szczyt zdecydowanie wyróżnia się swoim energetycznym brzmieniem i odważnym połączeniem rozmaitych dźwięków. Sara James nie jeden raz podkreślała, że jest miłośniczką wszelkich gatunków muzycznych, więc prawdopodobnie dla fanów nie jest zaskoczeniem,  że najnowsza piosenka odbiega od dobrze znanych już kawałków Somebody i Nie Jest Za Późno. Na Sam Szczyt ukazuje różnorodność stylów, jakie Sara James zamierza odkrywać w swoich utworach.

Nie mam zazdrości, gdy ktoś chwyta ten sam cel, po prostu wtedy razem w górę na sam szczyt – śpiewa Sara James i zachęca do spełniania marzeń, ale bez niezdrowej rywalizacji. Tak jak w przypadku poprzednich singli, w Na Sam Szczyt dominuje pozytywny przekaz, który można uznać za znak rozpoznawczy nastoletniej artystki.

Sara James z nową piosenką Nie Jest Za Późno. Ma na koncie kolejny hit? >> 

Co ciekawe za chórki w Na Sam Szczyt odpowiada tata Sary – John Egwu-James.

Do nowej piosenki powstało lyric wideo, które można zobaczyć na kanale YouTube Sara James.

Czekamy na kolejne single!

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.