Reklama
placeholder
News

Sara James z nową piosenką Nie Jest Za Późno. Ma na koncie kolejny hit?

fot. YouTube.com/Sara James

Reklama
Reklama
placeholder

Sara James wydała nową piosenkę. Nie Jest Za Późno to optymistyczny singiel o nadziei na lepsze jutro. Posłuchajcie!

Polka dostała Złoty Przycisk w amerykańskim Mam Talent! Wielka szansa Sary James >>

2021 rok okazał się przełomowy dla 13-letniej Sary James, która po sukcesie w finale Eurowizji Junior na stałe zagościła w pierwszej lidze polskich artystów i zaskarbiła sobie sympatię milionów słuchaczy.

Jej debiutancki singiel – Somebody – od miesięcy gości w rozgłośniach. Sara James nie osiada na laurach – właśnie zaserwowała swoim fanom kolejny utwór – Nie Jest Za Późno!

Sara James - kim jest? [wiek, rodzina, pochodzenie, piosenki] >> 

Sara James – Nie Jest Za Późno

Nowy singiel różni się od poprzedniej muzycznej propozycji Sary James, ale jedno pozostaje bez zmian – nastolatka po raz kolejny zachwyca głosem i ma dla swoich słuchaczy pozytywny przekaz.

Nie Jest Za Późno to opowieść o tym, że nawet doświadczając gorszych chwil, nie należy się zniechęcać. Wręcz przeciwnie – z determinacją wierzyć w siebie, swoje cele i marzenia. Sara zapewnia, że bez względu na przeciwności losu, zawsze warto iść przez życie z przekonaniem, że to, co najlepsze, jeszcze przed nami.

sanah i Igor Herbut wyciskają łzy w Mamo tyś płakała >>

Do najnowszego utworu Sary James powstał teledysk, w którym wokalistce towarzyszą jej bliskie przyjaciółki. Jak twierdzi Sara, obecność rodziny i przyjaciół to dla niej największy motywator do ciężkiej pracy i dalszego rozwoju, dlatego towarzystwo przyjaciółek na planie było dla niej niezwykłą wartością.

Jak Wam się podoba Nie Jest Za Późno?

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama