Reklama
placeholder
News

Sara James i Szczyl razem! Piosenka Dziś mnie mija cały świat ma zadatki na hit!

Sara James i Szczyl razem! Piosenka Dziś mnie mija cały świat ma zadatki na hit!

fot. instagram.com/sara_james_music / fot. youtube.com/@Sara_James

Reklama
Reklama
placeholder

Sara James jest artystką młodego pokolenia.15-letnia wokalistka dała się poznać szerszej publice dzieci zwycięstwu w 4. edycji The Voice Kids w 2021 roku. Później reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizja Junior 2021, gdzie zajęła 2. miejsce. Sara na tym jednak nie poprzestała, bo 2022 roku spróbowała swoich sił w programie America’s Got Talent. Zrobiła tam niemałe zamieszanie, ponieważ Simon Cowell wcisnął dla niej złoty przycisk.

Dziś Sara nagrywa kolejne single, a jej fani wciąż czekają na debiutancki album. Najnowszy utwór wokalistka nagrała ze Szczylem, raperem młodego pokolenia.

Dawid Kwiatkowski zaskoczył fankę. Przyjechał do jej domu z biletem na koncert >>

Sara James i Szczyl – wspólna piosenka

Szczyl, a w zasadzie Tymoteusz Rożynek, to 23-letni raper z Gdyni. Na scenie ogólnopolskiej zadebiutował w 2020 roku, gdy opublikował swój singiel Druga dekada. To otworzyło mu drogę do współpracy z wytwórnią SBM Label, która wydawała albumy takich artystów jak Mata, Jan-Rapowanie czy Bedoes.

W 2021 roku Szczyl rozpoczął współpracę z Sony Music Entertainment Poland i tam też wydał swój debiutancki album Polska Floryda. W 2022 roku raper był nominowany do nagrody „Fryderyk” w kategoriach: album roku hip-hop, fonograficzny debiut roku oraz artysta roku.

MrBeast 7 dni spędził W TRUMNIE POD ZIEMIĄ. Pobił tym rekord świata >>

Biorąc pod uwagę osiągnięcia tych młodych artystów w tak krótkim czasie, należało się spodziewać, że ich współpraca przyniesie nam kawałek mający zadatki na hit.

Sara James i Szczyl – Dziś mnie mija cały świat

Utwór dwójki młodych artystów przyjemnie kołysze równomiernym rytmem, wokal Sary kontrastuje z głosem Szczyla, który w tym utworze nie rapuje, tylko śpiewa. Już po jednym przesłuchaniu refren wpada w głowę. Jedyny minus, to czas – piosenka kończy się zbyt szybko 😉.

Posłuchajcie sami Dziś mnie mija cały świat. Będzie z tego hit?

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama