News

Sarah Harding nie żyje. Wokalistka Girls Aloud przegrała z chorobą

Sarah Harding nie żyje. Wokalistka Girls Aloud przegrała z chorobą

fot. Instagram.com/sarahnicoleharding

Sarah Harding nie żyje. Wokalistka Girls Aloud przegrała walkę z ciężką chorobą. Miała 39 lat.

Matthew Mindler nie żyje. Dziecięcy gwiazdor popełnił samobójstwo >>

Sarah Harding z Girls Aloud nie żyje

Piosenkarka odeszła 5 września 2021 roku. Rok temu u wokalistki zdiagnozowano  raka piersi. Sarah Harding informowała, że rokowania lekarzy są złe.

Na Instagramie artystki zespołu Girls Aloud pojawił się post z informacją o jej śmierci. Tragiczną wiadomość przekazała mama Sary Harding.

(…) Z głębokim żalem dzielę się wiadomością, że moja piękna córka Sarah zmarła. Wielu z Was wiedziało o jej walce z rakiem, walczyła z całych sił, od diagnozy do ostatniego dnia. Dziś rano odeszła spokojna. Chciałbym wszystkim podziękować za wsparcie przez ostatni rok. Dla Sary to było całym światem, a świadomość, że jest kochana, dawała jej wielką siłę i pociechę. Wiem, że nie chciała być zapamiętana przez pryzmat walki z tą straszną chorobą – była jasno świecącą gwiazdą i mam nadzieję, że tak zostanie zapamiętana – Maria x – czytamy.

Piotr Gessler, były mąż Magdy Gessler, nie żyje >>

Girls Aloud to brytyjski girlsband stworzony w programie Popstars, w edycji The Rivals, w 2002 roku. Należały do niego Cheryl Cole, Nadine Coyle, Sarah Harding, Nicola Roberts i Kimberley Walsh.

Grupa wydała 5 albumów studyjnych i 4 składanki. Girls Aloud ogłosiły koniec działalności 20 marca 2013 roku, kilka godzin po zakończeniu trasy koncertowej Ten - The Hits Tour 2013.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.