News

Sarsa ukrywała ciążę! Wokalistka została mamą

Sarsa ukrywała ciążę! Wokalistka została mamą

Fot. Instagram.com/sarsa_markiewicz

Sarsa ukrywała ciążę. Jakiś czas temu 31-letnia wokalistka po raz pierwszy została mamą. Pokazała na Instagramie zdjęcie z czasu, kiedy oczekiwała dziecka. 

Syn Edyty Górniak nie podejdzie do matury. "Nie czuje się na siłach" >>

Sarsa została mamą

Na profilu artystki pojawiło się jej czarno-biała fotografia z zaokrąglonym brzuszkiem. Marta Markiewicz ogłosiła, że przywitała na świecie swoje dziecko. Wiadomość z pewnością zaskoczyła fanów gwiazdy. Udało jej się ukryć przed mediami, że zostanie mamą. 

Jestem szczęśliwa. Cieszę się, że mogę 'osobiście' podzielić się tym z Wami oraz, że mogę to zrobić w momencie kiedy ja czuję, że jest już odpowiedni. Dziękuję wszystkim życzliwym, którzy pozwolili mi ze spokojem celebrować każdy dzień tych wyjątkowych 9 miesięcy – napisała Sarsa.

Wszystko wskazuje na to, że Sarsa urodziła dziecko kilka miesięcy temu. Jej partner – Paweł Smakulski – opublikował zdjęcie, na którym jego twarz jest zestawiona z nogami i brzuchem Marty Markiewicz. W opisie pojawiła się data 21.01.2021.

Lil Masti pokazała siostry. Fani zachwyceni >>

Nie wiadomo czy Sarsa i Paweł Smakulski zostali rodzicami syna czy córki ani jakie imię wybrali dla potomka.

Gratulacje świeżo upieczonym rodzicom złożyli m.in. Ewa Farna, Maffashion, Gromee, Natalia Zastępa i Margaret.

Przyłączamy się do nich! 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.