News

Mata pod pseudonimem w kawałku SB Maffija. W numerze Parapetówa plejada gwiazd rapu

fot. YouTube.com/SBM Label

Na kanał YouTube SBM Label trafił klip SB Maffija do kawałka Parapetówa. Usłyszycie w nim m.in. Matę jako SKUTE BOBO. Wideo zawiera wulgaryzmy. 

Mata: jego profil zniknął z Instagrama. Dlaczego? >>

SB Maffija - Parapetówa (Hotel Maffija 2)

Teledysk miał premierę 11 stycznia 2022 roku i niedługo później znalazł się na 2. miejscu karty Na Czasie. Parapetówa SB Maffija to zapowiedź albumu Hotel Maffija 2. W Parapetówie wzięli udział: White 2115, Janusz Walczuk, Lanek, Bedoes, Jan-rapowanie, Kacperczyk, Białas, Adi Nowak, Fukaj, SKUTE BOBO, Beteo, Kinny Zimmer i Solar.

Krótko po premierze Parapetówy na kanale SB Label pojawił się drugi kawałek z Hotelu Maffija 2 - Za Karę. 

Hotel Maffija 2 można zamówić w preorderze. Krążek jest dostępny w limitowanych wersji deluxe oraz w boxie kolekcjonerskim, w którego skład wchodzą: wyjątkowe wydanie płyty CD, czapka zimowa, turystyczna szczoteczka do zębów, magnes na lodówkę, brelok do kluczy, 32-stronicowy zin, zestaw siedmiu hotelowych pocztówek, wlepki oraz kod upoważniający do 10% zniżki na zakup karnetu na SBM Ffestival 2022.

Kinny Zimmer ma 22 lata i podbija świat rapu. Kim jest chłopak od hitu Rozmazana Kreska? >>

Box kolekcjonerski Hotel Maffija 2 kosztuje 129,99 zł, a deluxe – 69, 99 zł. Wysyłka startuje 16 lutego. Oficjalna premiera zapowiadana jest na 18 lutego 2022 roku.

Tak jak w przypadku pierwszej edycji Hotelu Maffija, uczestnicy drugiej odsłony projektu pokazują codzienne życie i prace nad nowym albumem we vlogach. 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.