News

Mata: jego profil zniknął z Instagrama. Dlaczego?

Mata: jego profil zniknął z Instagrama. Dlaczego?

fot. YouTube.com/SBM Label

Profil Maty (@33mata) na Instagramie niespodziewanie zniknął. Konto Michała Matczaka obserwowało tam ponad milion fanów.

Mata: okładka płyty Młody Matczak to plagiat? Autorka się tłumaczy >> 

Mata – Instagram: profil zniknął. Michał Matczak wrócił na drugie konto

Niedawno profil, na którym do tej pory działał Mata zniknął z sieci. Pojawiły się podejrzenia, że konto rapera zostało zhakowane albo zawieszone na przykład z powodu naruszenia regulaminu serwisu.

Jeszcze tego samego dnia Mata wrzucił nowy post na swoje drugie konto na Instagramie @skutebobo. Po kilku miesiącach przerwy raper opublikował tam zdjęcie klatki piersiowej z wisiorkiem w kształcie liścia konopi indyjskiej.

Mata jako SKUTE BOBO – nowa ksywa i nowy kawałek! Posłuchajcie >> 

Mata – Skute Bobo

Przypomnijmy, że w sierpniu 2021 roku Mata udostępnił piosenkę Skute Bobo pod takim samym pseudonimem i wywołał sporo spekulacji. Mówi się, że powrót rapera na alternatywny profil na Instagramie może być zapowiedzią nowego projektu i rozdziału w karierze 21-latka.

Ma o tym świadczyć fakt, że na InstaStory pojawił się link do kanału Skutego Bobo na Spotify. Na razie można tam znaleźć dwie piosenki – Skute Bobo z płyty Młody Matczak – i Top 10 z albumu Murem za Bonusem, który nagrali Białas, Kizo, White  2115 i właśnie Mata jako Skute Bobo.

Ile Mata zarobił na współpracy z McDonald's? >> 

Aktualnie profil @skutebobo na Instagramie obserwuje 106 tysięcy osób.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @skutebobo

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.