News

Gwiazda Disneya nie żyje. Sebastian Athie miał 24 lata

Gwiazda Disneya nie żyje. Sebastian Athie miał 24 lata

Fot. Instagram.com/disneychannel_la

Gwiazda Disneya nie żyje. Sebastian Athie miał 24 lata. Meksykanin zajmował się nie tylko aktorstwem, lecz także muzyką.

Uczestniczka programu o zmianach wyglądu nie żyje. Martyna Kubacka miała 21 lat >> 

Sebastian Athie nie żyje

Nie żyje Sebastian Athie – meksykański aktor i wokalista. Ogromną popularność zdobył dzięki roli Lorenzo Guevary w serialu dla młodzieży Jedenastka, emitowanym w Polsce na antenach Disney XD i Disney Channel. Sebastian Athie grał też w telenoweli La Rosa de Guadalupe.

Sebastian Athie próbował swoich sił też w muzyce. Miał na swoim koncie siedem singli. Ostatni – Enloqueciendo – pojawił się w 2019 roku.

Nick Cordero nie żyje. 41-letni aktor przegrał walkę z koronawirusem >>

Jak podają portale, informację o śmierci Sebastiana Athie przekazało Narodowe Stowarzyszenie Aktorów Meksyku. Smutna wiadomość pojawiła się również w mediach społecznościowych Disney Channel Latin America.

Spoczywaj w pokoju, Sebas. Twoja sztuka i uśmiech pozostają z nami na zawsze. Jest nam ogromnie przykro z powodu odejścia Sebastiána Athié. Zawsze będziemy pamiętać jego talent, profesjonalizm i przede wszystkim jego ogromne serce. (…) – czytamy w poście opublikowanym na Instagramie w niedzielę 5 lipca 2020 roku.

Przyczyna śmierci Sebastiana Athie nie została ujawniona.  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Huir de la soledad es, en realidad, escapar de la libertad. 🦀

Post udostępniony przez 𝓈𝑒𝒷𝒶𝒮𝓉𝒾á𝓃 ♪👁 (@sebastian_athie)

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.