Reklama
placeholder
News

Fame MMA: ile Fabijański zarabia na walkach? Aktor chce podobno wykończyć dom

Fame MMA: ile Fabijański zarabia na walkach? Aktor chce podobno wykończyć dom

fot. instagram.com/sebastian.fabijanski.official/

Reklama
Reklama
placeholder

Sebastian Fabijański doświadczył niedawno swojej drugiej porażki w oktagonie. Aktor nie ma szczęścia do zwycięstw, choć z pewnością wiele zyskuje na walkach w Fame MMA. 36-latek zdradził, że za pieniądze otrzymane ze współpracy może zrealizować swoje plany związane z wykończeniem domu. Ile Fabijański otrzymuje za jedną walkę?

Fame MMA 19: Sebastian Fabijański twierdzi, że jego walka trwałaby dłużej gdyby nie jeden szczegół >>

Fame MMA: ile Fabijański zarabia na walkach? Aktor sumiennie zbiera środki

Jak podaje portal naTemat, Sebastian Fabijański zdecydował się na walki w Fame MMA ze względu na możliwość zarobienia dużej ilość pieniędzy w krótkim czasie. 36-latek zwierzył się, że chciałby w jak najszybszym czasie skończyć prace remontowe w swoim domu, a dodatkowy "zastrzyk gotówki" sprawi, że nie będzie zmuszony przez pewien okres wynajmować od kogoś mieszkania. 

Wydaje mi się, że to też jest jakiś akt odwagi, nie desperacji, bo w sumie poradziłbym sobie bez tego, ale niewątpliwie pieniądze, które są w MMA, po prostu przydadzą mi się, bo wykańczam dom. Chcę to zrobić jak najszybciej, jak najsprawniej, żeby nie musieć wynajmować mieszkania i płacić chorych pieniędzy za to, żeby gdziekolwiek mieszkać.

Dodatkowo informator portalu Pudelek potwierdził, że Fabijański zarabia ponad pół miliona złotych na jednej walce w oktagonie. Aktor podpisał kontrakt na trzy walki, a więc w najbliższym czasie będzie znów rywalizował z wybranym przeciwnikiem. 

W kontrakcie, który Sebastian miał podpisać z federacją Fame, była mowa o trzech walkach. Wszystkich zaskoczyło więc, że Sebastian mówił po pierwszej przegranej, że nie wie, czy znów zawalczy. Prawda jest taka, że przed nim trzecie starcie w oktagonie, za które zgarnie, podobnie jak za każde poprzednie, ponad 500 tysięcy złotych.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama