News

PSY. W imię zasad – piosenka Fabijańskiego i O.S.T.R-a. Posłuchaj

PSY. W imię zasad – piosenka Fabijańskiego i O.S.T.R-a. Posłuchaj

Fot. Instagram.com/sebastian.fabijanski.official

Niedługo do kin trafi film Psy. W Imię Zasad. Sebastian Fabijański i O.S.T.R. nagrali piosenkę do produkcji. Jak wyszło?

Natalia Szroeder zagrała w FILMIE GANGSTERSKIM! Jest zwiastun >> 

Psy. W Imię Zasad – premiera, obsada, opis filmu

17 stycznia 2020 roku do kin wejdzie kolejna część kultowego filmu Psy. Kontynuacja produkcji Władysława Pasikowskiego wróci na ekrany po 25 latach. Przypomnijmy, że pierwsza część filmu – Psy – miała premierę w 1992 roku, a druga – Psy 2: Ostatnia Krew – w 1994 roku.

Jak możemy przeczytać na stronie Filmweb w filmie Psy. W Imię Zasad po 25 latach odsiadki Franz Maurer (w tej roli Bogusław Linda) wkracza w nową Polskę, gdzie nic nie jest takie, jak zapamiętał. Wkrótce ponownie spotyka „Nowego” (Cezary Pazura).

Kto wystąpi w trzeciej części Psów? Oprócz Bogusława Lindy i Cezarego Pazury w obsadzie zobaczymy m.in. Sebastiana Fabijańskiego, Marcina Dorocińskiego, Jana Frycza, Artura Żmijewskiego i Eryka Lubosa.

Psy 3. W imię zasad - zwiastun. Kontynuacja kultowego filmu >> 

Psy. W Imię Zasad – piosenka z filmu

Sebastian Fabijański, który w trzeciej części Psów gra rolę Damiana, stworzył piosenkę promującą film. Aktor nagrał singiel Psy. W Imię Zasad wspólnie z Adamem Andrzejem Ostrowskim, znanym jako O.S.T.R. 2 grudnia ich wspólny kawałek miał premierę na platformach streamingowych.

Wychowałem się na tekstach Franza Maurera. "Psy" to zdecydowanie najważniejszy polski film mojego dorastania. Bez niego mój styl i twórczość w jakimś tam stopniu byłyby pewnie inne. Cieszę się, że przy kolejnej odsłonie "Psów" mogę być już obecny nie tylko jako wierny widz – powiedział O.S.T.R. w jednym z wywiadów.

Maffashion ma już NOWEGO CHŁOPAKA? To znany aktor >> 

Singiel Psy. W Imię Zasad to debiut muzyczny Sebastiana Fabijańskiego i jednocześnie zapowiedź pierwszej płyty aktora. Krążek Fabijańskiego ma pojawić się na rynku w pierwszej połowie 2020 roku.

To najważniejszy jak dotąd projekt w moim życiu – bo na tym bicie jestem ja. W filmach się zasłaniam rolą. Tu się odsłaniam. Jest to początek mojej drogi muzycznej. Zacząłem ją z O.S.T.R., który wraz z ekipą pomaga mi przy nagraniu mojej płyty. Jestem mu za to cholernie wdzięczny, a także za to, że mnie przygarnął i mi zaufał – mówił Fabijański o piosence Psy. W Imię Zasad i współpracy z O.S.T.R.-em.

Kupicie płytę Sebastiana Fabijańskiego?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

O.S.T.R. & SEBASTIAN FABIJAŃSKI “PSY. W IMIĘ ZASAD” Singiel od dziś dostępny na platformach streamingowych

Post udostępniony przez Sebastian Fabijański (@sebastian.fabijanski.official)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TO SIĘ DZIEJE #psy #psy3 #psywimiezasad #wimiezasad #kinocinema3d #cinema3d

Post udostępniony przez CINEMA3D (@kino_cinema3d)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Trener Ostrowski to brzmi dumnie #valencia #mestalla

Post udostępniony przez O.S.T.R. (@adam.ostr.ostrowski)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pozdro OSTRowiec! | foto Amadeusz Mazur

Post udostępniony przez O.S.T.R. (@adam.ostr.ostrowski)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.