Reklama
placeholder
News

Natalia Szroeder zagrała w FILMIE GANGSTERSKIM! Jest zwiastun

Natalia Szroeder zagrała w FILMIE GANGSTERSKIM! Jest zwiastun

Fot. YouTube.com/Kawulski Films

Reklama
Reklama
placeholder

Natalia Szroeder zagrała w filmie gangsterskim! Poznajcie szczegóły i zobaczcie zwiastun produkcji. Pójdziecie do kina?

Będzie Kraina Lodu 3? Jeden z aktorów zna odpowiedź! >> 

Pod koniec sierpnia pojawiły się informacje, że Natalia Szroeder dostała rolę w filmie sensacyjnym Jak Zostałem Gangsterem. Historia Prawdziwa, którego reżyserem jest Maciej Kawulski. Kawulski w styczniu 2019 roku debiutował filmem Underdog. Mówi się, że będzie również pracował przy ekranizacji „polskich 50 Twarzy Greya, czyli filmie 365 Dni opartym na powieści Blanki Lipińskiej.

Jak Zostałem Gangsterem. Historia Prawdziwa – rola Natalii Szroeder

Oprócz Natalii Szroeder w obsadzie Jak Zostałem Gangsterem. Historia Prawdziwa pojawili się jeszcze m.in.: Janusz Chabior, Jan Frycz, Adam Woronowicz, Mateusz Nędza, raper i wokalista Waldemar Kasta, Piotr Rogucki (lider zespołu Coma) oraz… Natalia Siwiec. Modelka wcieli się w postać Wioli - dziewczyny jednego z członków bezwzględnej grupy przestępczej. Główną rolę w filmie Jak Zostałem Gangsterem. Historia Prawdziwa otrzymał Marcin Kowalczyk, który zagrał już m.in. w Jesteś Bogiem z 2012 roku. Natalia Szroeder będzie grała rolę ukochanej Bohatera granego przez Marcina Kowalczyka. 

Grammy 2020: nominacje rozdane. Jest kilka zaskoczeń >> 

Jak Zostałem Gangsterem. Historia Prawdziwa – opis filmu

"Jak Zostałem Gangsterem. Historia Prawdziwa" to film o przyjaźni i miłości w czasach, w których pozwolenie sobie na emocje może okazać się tragiczne w skutkach. W życiu Bohatera liczą się tylko dwie osoby – najbliższy przyjaciel i ukochana kobieta, a światem jego interesów rządzi przemoc. Akcja filmu zaczyna się w latach 70-tych – już wtedy młody Bohater wie, że adrenalina smakuje bardziej niż mleko w proszku. Z czasem odkrywa też pragnienie pieniędzy, władzy i bycia ponad prawem. Rozpoczyna się transformacja, a jego gangsterski talent rozkwita. Wspólnie z przyjacielem buduje własną armię. Oparta na faktach historia Bohatera po raz pierwszy pokazuje prawdziwe oblicze polskich mafiosów: zaczynali w kreszowych dresach i stworzyli organizację przestępczą, która przez chwilę panowała nad całym krajem. Finał tej historii nie został jednak napisany pociskami i krwią – czasem słowo rani mocniej niż kula, a miłość i przyjaźń mogą być lekarstwem, nawet w najbardziej okrutnych rękach – czytamy na stronie Filmweb.

Jak zmieniali się aktorzy? Gwiazdy kina oraz ich młodsze wcielenia >> 

Jak Zostałem Gangsterem. Historia Prawdziwa – data premiery

Jak Zostałem Gangsterem. Historia Prawdziwa wejdzie do kin na początku przyszłego roku. Premiera filmu z udziałem Natalii Szroeder jest zapowiadana na 3 stycznia 2020 roku.

Czekacie?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama