News

Sebastian Fabijański jako reżyser. W Eldorado ma ujawnić kulisy afery

Sebastian Fabijański jako reżyser. W Eldorado ma ujawnić kulisy afery

fot. Instagram.com/sebastian.fabijanski.official

Sebastian Fabijański nakręci film. W Eldorado partner Maffashion ma ujawnić kulisy potężnej afery polskiego futbolu.

Sebastian Fabijański o związku z Maffashion: 'Był wyzwaniem' >> 

Sebastian Fabijański z wykształcenia jest aktorem. W 2015 roku ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Możecie go znać m.in. z takich filmów i seriali jak Tancerze, Botoks, Kobiety Mafii, Miasto 44 czy Pitbull. Niebezpieczne kobiety.

W 2020 roku wydał pierwszą solową, hip-hopową płytę Primityw. W 2021 roku ukazał się album Reset.

Jakiś czas temu odbył się wernisaż obrazów Sebastiana Fabijańskiego.

Sebastian Fabijański – film Eldorado

34-latek postanowił zmierzyć się z kolejną dziedziną i wyreżyserować film. Eldorado ma powstać na podstawie książki autorstwa mamy jednego z piłkarzy i poruszać szokujące tematy – m.in. wymuszania pieniędzy od rodziców dzieci trenujących w szkółkach piłkarskich i świadczenia usług seksualnych w zamian za promowanie początkujących piłkarzy.

Wspomniana książka została napisana przez Lenę Katlik. Jej dzieło opowiada o Monice, matce młodego piłkarza, która zrobi wszystko, by pomóc swojemu synowi w karierze – podaje portal Jastrząb Post.

Sebastian Fabijański został… malarzem. 'Prymityw maluje' >> 

Zdjęcia do filmu mają ruszyć w 2022 roku. Być może Sebastian Fabijański nie tylko wyreżyseruje produkcję, lecz także zagra w niej rolę.

Wiem, z kim będę pracował, jeżeli chodzi o kwestię obsady. Jeżeli zagram w tym filmie, to prawdopodobnie jakiś epizod, bo nie uważam, że to jest dobry pomysł. (…) Ja nie będę scenarzystą, jestem pomysłodawcą tego projektu. To nie jest tak, że ja sobie to nagle wymyśliłem, że będę reżyserem. To było tak, że kumpel, z którym mieszkałem w czasie pierwszego lockdownu, powiedział do mnie, żebyśmy zrobili jakiś film. Ja nie chciałem. Powiedziałem, że jak jeszcze zostanę reżyserem, to ludzie w tym kraju mnie zlinczują. Ale zapytał, o czym zrobiłbym film. Więc odpowiedziałem, że jakbym w Polsce miał zrobić film, to… I tutaj stawiamy kropkę. Nikt jeszcze czegoś takiego nie zrobił w tym kraju – mówił o nowym filmowym projekcie Sebastian Fabijański w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Sebastian Fabijański o leczeniu w szpitalu psychiatrycznym i życiu DDA. Szczery wywiad >> 

To nie jest film, który ma coś zrobić, ocenić. Ja bym chciał, żeby ludzie na tym filmie się dobrze bawili. Będę walczył o tym, żeby historie nawet skrajnie dramatyczne, były zawsze przejaskrawione humorem. Ja kocham czarny dowcip, kocham też sarkastyczny charakter filmów. (…) Więc jedyne co mogę zrobić, to spróbować się pośmiać z nas, ale w sposób bardzo niekonwencjonalny – powiedział.

Warto dodać, że Sebastian Fabijański w przeszłości trenował piłkę nożną w Legii i KS Piaseczno. Chciał zająć się tym zawodowo, ale plany pokrzyżowały mu problemy ze zdrowiem.

Jesteście ciekawi filmu Eldorado?

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.