Reklama
placeholder
News

Chcecie kupić życzenia na urodziny od Sebastiana Fabijańskiego? Będzie to możliwe

Chcecie kupić życzenia na urodziny od Sebastiana Fabijańskiego? Będzie to możliwe

fot. YouTube/ DeNekstBestTV/

Reklama
Reklama
placeholder

Fabijański złoży Wam życzenia na urodziny, ale... w szczytnym celu! Aktor niedawno ogłosił, że postanowił rozpocząć taką akcję. Czym się zainspirował i jak jego pomysł został odebrany przez fanów?

Fabijański ogłosił ile zarobił w Fame MMA. 'Ty wiesz ile mnie to kosztowało?' >>

Fabijański sprzedaje życzenia urodzinowe, ale nic na nich nie zarobi

Sebastian Fabijański postanowił rozpocząć akcję, która polega na tym, że aktor na prośbę fana złoży danej osobie życzenia z jakiejkolwiek okazji. Nie jest to jednak darmowa sprawa. Przedtem 36-latek chce otrzymać potwierdzenie przelewu, ale pieniądze mają trafić nie na jego konto, a... wybranej przez niego fundacji. Fabijański podzielił się przykładem, który zainspirował go do rozszerzenia tego projektu. Jakiś czas temu jeden z fanów poprosił go o to, by złożył życzenia z okazji urodzin jego narzeczonej - która interesuje się aktorstwem. Zainteresowany zaproponował mu w zamian czterocyfrową sumę. Aktor zgodził się, a następnie postanowił rozszerzyć taką działalność. 28 marca 2024 roku opublikował na swoim instagramowym profilu ogłoszenie w tej sprawie.
 

Napisał do mnie człowiek z prośbą o życzenia dla jego narzeczonej - bo ma urodziny - i zasugerował, że może mi za to zapłacić. Zapytałem, ile może mi za to zapłacić. On podał jakąś kwotę - konkretnie czterocyfrową, więc w sumie niemałą. Odpowiedziałem: "Spoko, mogę nagrać. Natomiast te pieniądze zamiast mi, to wpłacisz na konto fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, która działa na rzecz psychiatrii dziecięcej". On się zgodził. Wysłał potwierdzenie przelewu, ja mu wysłałem życzenia. Narzeczona szczęśliwa, fundacja, myślę, że też.

Więc zostawiam tutaj taki statement i ogłoszenie zarazem na stałe. Jeżeli chcesz, żebym nagrał dla twojej drugiej połówki życzenia, no to pisz i od razu napisz, ile jesteś w stanie za to zapłacić, oczywiście nie mi, tylko fundacji. Wyślesz potwierdzenie przelewu, ja nagram życzenia, i wszyscy będziemy szczęśliwi. Więc zapraszam do kontaktu. Czekam na oferty.

Internauci różnie zareagowali na ten pomysł aktora. Jedni chwalą jego chęć niesienia pomocy, a inni uważają, że to jego kolejny sposób na... zwiększenie swoich zasięgów. Post z ogłoszeniem, który Fabijański opublikował pod koniec marca, został skomentowany przez samych przedstawicieli fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Co napisali?

Piękna inicjatywa! 🔥🥰 Bardzo dziękujemy w imieniu dzieci, którym będziemy mogli dzięki tej akcji pomóc. ❤️ PS. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich solenizantów! 🎉

Ogłoszenie Sebastiana Fabijańskiego:

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama