Reklama
placeholder
News

Fabijański ogłosił ile zarobił w Fame MMA. 'Ty wiesz ile mnie to kosztowało?'

Fabijański ogłosił ile zarobił w Fame MMA. 'Ty wiesz ile mnie to kosztowało?'

fot. instagram.com/famemmatv/ fot. pixabay.com

Reklama
Reklama
placeholder

Sebastian Fabijański przyznał, ile zarobił na walkach w Fame MMA. Zanim zdradził kwotę, podkreślił, że sam udział w nich naprawdę wiele go kosztował. Przypomnijmy, że aktor nie ma szczęścia do zwycięstw w oktagonie. Trzy podjęte przez niego walki w ekspresowym czasie okazały się porażką, a on sam nie zdołał pozostać w klatce nawet minutę. Internauci już wcześniej spekulowali nad potencjalną wypłatą 36-latka za te występy, w których zdaniem większości zgodnie ze swoim zawodem "przyaktorzył". Ostatnio Fabijański przyznał w szybkim wywiadzie, ile naprawdę wpłynęło na jego konto. 

Fame MMA: ile Fabijański zarabia na walkach? Aktor chce podobno wykończyć dom >>

Ile Fabijański zarobił na walkach Fame MMA? Odpowiedział 

Wcześniej na podstawie informacji z nieoficjalnych źródeł szacowano, że Fabijański zarobił nieco ponad pół miliona złotych na jednej walce. Czy faktycznie tyle otrzymał? Podczas rozmowy z Hubertem Mściwujewskim, której fragment opublikowano na profilu @nonstopmotivations na TikToku, 36-latek został zapytany o to, czy łącznie otrzymał za udział w Fame MMA więcej niż "półtorej bańki" [półtora miliona złotych]. Sebastian Fabijański potwierdził i szybko zmienił temat. Gdy rozmówca zażartował, że właśnie "tak się robi siano w tym kraju", aktor odpowiedział oburzony:

Nie, poczekaj, bo ty trochę to spłycasz. Ty wiesz, ile mnie to kosztowało emocji, stary? Ile mnie to kosztowało zdrowia? Wiesz, jak to jest dla mnie ku**a trudne, stary, żeby tutaj się odnaleźć, żeby na tych konferencjach się odnaleźć, stary? To nie jest tak, że te pieniądze to jest takie totalnie easy money [łatwe pieniądze]. To nie jest easy money, stary. Dla mnie, dla tego co ja mam we łbie i w ogóle gdzie ja na co dzień funkcjonuję, to jest ku**a matrix, stary. Ja tutaj naprawdę ciężko to odchorowuję za każdym razem.

- tłumaczył aktor.

Zgadzacie się z Fabijańskim?

Fabijański wyszedł ze szpitala psychiatrycznego. Opowiedział o diagnozie i powodach >>

Wideo, na którym 36-latek opowiada o swoich zarobkach w Fame MMA znajduje się poniżej:

 

@nonstopmotivations #fabijański #famemma ♬ dźwięk oryginalny - Non stop motivation

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama