Reklama
placeholder
News

Shakira i Cardi B w duecie w piosence Puntería. Obie wokalistki śpiewają po... hiszpańsku!

Shakira i Cardi B w duecie w piosence Puntería. Obie wokalistki śpiewają po... hiszpańsku!

fot. youtube.com/@Shakira

Reklama
Reklama
placeholder

Właśnie pojawił się nowy utwór w wykonaniu Shakiry i Cardi B. Ten nieoczywisty duet zaserwował nam różowo-słodki klip ze znanym aktorem w roli głównej.

Niall Horan: tak wyglądał koncert w Łodzi. Wokalista był pod wrażeniem polskich fanów >>

Znany aktor w objęciach Shakiry w klipie

Nowa piosenka Shakiry i Cardi B nawiązuje do strzał Amora – w teledysku widzimy, jak Shakira strzela w serce Luciena Laviscounta, znanego z roli Alfiego w produkcji Emily w Paryżu. Sam tytuł oznacza właśnie „cel, celność”, a piosenka jest o relacjach romantycznych, choć oczywiście wersy Cardi B skupiają się na aspekcie fizycznym 😉. Sam klip bije mocną, kobiecą energią, a wokalistki wyglądają jak dwie boginie.

W późniejszych ujęciach widzimy Shakirę i Luciena w czułych objęciach, para niemal się całuje. Chemia w tych scenach jest bardzo przekonująca… Czy to wyłącznie dobra gra aktorska obojga?

Cardi B śpiewa po hiszpańsku w najnowszej piosence z Shakirą

Inną kwestią wartą uwagi jest Cardi B śpiewająca po… hiszpańsku! Wokalistka w pewnych momentach piosenki rapuje po angielsku, a w innych śpiewa po hiszpańsku. Kreacja raperki, którą widzimy w tym klipie, to przeciwieństwo tego, co całkiem niedawno mogliśmy oglądać w jej singlu Enough — tam widzimy jej mroczne oblicze i słyszymy agresywne bity.

Cardi B wydała nowy singiel Enough. Teledysk jest mocny >>

Nowy utwór Shakiry i Cardi B w zaledwie 6 godzin po opublikowaniu na YouTubie uzyskał ponad 600 000 wyświetleń. Czy to będzie hit tej wiosny?

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama