Reklama
placeholder
News

Niall Horan: tak wyglądał koncert w Łodzi. Wokalista był pod wrażeniem polskich fanów

Niall Horan: tak wyglądał koncert w Łodzi. Wokalista był pod wrażeniem polskich fanów

fot. Joanna Malik / Grzegorz Kurant

Reklama
Reklama
placeholder

Niall Horan wystąpił w Atlas Arenie w Łodzi w poniedziałek 18 marca 2024 roku. Jak wyglądał jego koncert?

Za sprawą najnowszej trasy Nialla Horana o nazwie THE SHOW LIVE ON TOUR 2024, fani byłego członka zespołu One Direction w końcu doczekali się jego koncertu w Polsce. Naill Horan wyruszył w swoją trzecią trasę w lutym 2024 roku. Jest ona największą i zarazem pierwszą solową trasą w dotychczasowej karierze wokalisty od czasu od czasu Flicker World Tour z 2018 roku. Jak wyglądał pierwszy występ Nailla Horana w Polsce?

Koncerty w Polsce 2024: jakie gwiazdy wystąpią w naszym kraju? [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY] >>

Niall Horan zagrał koncert w Łodzi. Co się na nim działo?

Podczas koncertu w Łodzi Niall Horan wykonał piosenki ze swoich wszystkich trzech albumów, czyli Flicker, Heartbreak Weather oraz The Show. Ostatnia z wymienionych płyt trafiła na rynek na początku czerwca 2023 roku. Koncert w Polsce był dla wokalisty idealną okazją zarówno do promocji najnowszej płyty, jak i kontaktu z fanami. W mediach społecznościowych pojawiły się liczne nagrania z koncertu, na których można zobaczyć, że Niall Horan świetnie odnalazł się na scenie w Łodzi i znalazł czas na rozmowy z publicznością. Wokalista nagrywał fanów swoją kamerą i był pod wrażeniem tego, ile hałasu robili śpiewając piosenki. W pewnym momencie powiedział:

Jesteście najgłośniejszą publicznością z tej trasy. (...) Dziękuję, że czekaliście na mnie 14 lat. Dlaczego dopiero teraz tutaj przyjechałem?

Na koncercie nie zabrakło też niespodzianek. Na filmiku z profilu na TikToku o nazwie @niallhorannation można usłyszeć, że publiczność zaczęła śpiewać ''Sto lat'', co wyraźnie zdezorientowało wokalistę. Niall Horan obchodzi urodziny 13 września, dlatego piosenka prawdopodobnie była skierowana do kogoś z publiczności. Kolejną niespodziewaną rzeczą były akcje zorganizowane przez fanów. Pierwsza z nich miała miejsce, kiedy Niall Horan śpiewał piosenkę Save My Life. Członkowie publiczności podnieśli wtedy niebieskie karteczki oraz latarki. Druga akcja odbyła się w trakcie trwania utworu On a Night Like Tonight. Fani podnieśli wtedy podświetlone na odpowiedni kolor ekrany telefonów, aby stworzyć flagę Irlandii. Jak wiadomo, to właśnie stamtąd pochodzi wokalista. Sam Naill Horan podniósł na scenie flagę Polski.

Zaręczyny na koncercie sanah w Gliwicach. Oświadczył się przy akompaniamencie piosenki Jestem Twoją Bajką >>

Zdjęcia oraz filmiki z koncertu Nialla Horana w Łodzi znajdziecie poniżej:

@niallhorannation thank you poland for making niall so happy during this show!! #tslotlodz#tslot#tslotłódź#niall#nialler#niallhoran#theshowliveontour #niallhorannation#theshow#onedirection#1d#niallhoranvids#niallhoranconcert @Niall Horan ♬ original sound - niallhorannation

 

@joannethediary już ostatnia (obiecuję! 🤭🤭) migawka tej wyjątkowej nocy! @Niall Horan thank you for these memorable moments 🥹❤️‍🩹 #theshowliveontour2024 #tslotlodz #theshowliveontourlodz #thebestof #niallhoranconcert #niallhoran #łódź #atlasarena ♬ TSLOT transition - lyanne

 

fot. Joanna Malik / Grzegorz Kurant

fot. Joanna Malik / Grzegorz Kurant

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama