Reklama
placeholder
News

Shakira i Gerard Pique dogadali się? Mieli negocjować 12 godzin

Shakira i Gerard Pique dogadali się? Mieli negocjować 12 godzin

fot. Instagram.com/shakira

Reklama
Reklama
placeholder

Shakira i Gerard Pique doszli do porozumienia? Jak podał Przegląd Sportowy, powołując się na hiszpański dziennik Marca, negocjacje w sprawie opieki nad dziećmi miały trwać 12 godzin.

Pique kończy karierę. FC Barcelona zareagowała na decyzję piłkarza >> 

Czytamy, że Shakira chciała, żeby synowie wyjechali z nią do Miami, z kolei Pique wolał, żeby chłopcy zostali w Barcelonie, przynajmniej do  czasu zakończenia przez nich nauki. Mówi się o tym, że ostatecznie zapadła decyzja, że 9-letni Milan i 7-letni Sasha wyjadą z mamą i zamieszkają z nią w Miami.

Shakira i Gerard Pique – oświadczenie ws. opieki nad dziećmi

Podpisaliśmy umowę gwarantującą dobro naszych dzieci i zostanie ona ratyfikowana w sądzie, w ramach czysto formalnej procedury. Naszym jedynym celem jest zapewnienie synom najwyższego bezpieczeństwa i ochrony, ufamy, że ich prywatność będzie szanowana – cytuje oświadczenie Shakiry i Pique portal The Sun.

Shakira w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Pique. Co powiedziała? >> 

Według doniesień, Pique miałby przyjeżdżać do synów co miesiąc na 10 dni, może co jakiś czas zabierać ich do Barcelony. Jeśli Gerard Pique przeprowadziłby się na Florydę, opieka nad dziećmi miałaby zostać podzielona.

Shakira i Gerard Pique – rozstanie

W czerwcu 2022 roku Shakira i Gerard Pique wydali oświadczenie, w którym potwierdzili rozstanie. Związek zakończył się po ponad 10 latach.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama