Reklama
placeholder
News

Shakira w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Pique. Co powiedziała?

Shakira w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Pique. Co powiedziała?

fot. Instagram.com/shakira

Reklama
Reklama
placeholder

Shakira po raz pierwszy otworzyła się na temat rozstania z Gerardem Pique. Piosenkarka przyznała, że moment życia, w którym teraz jest, jest „chyba jednym z najtrudniejszych i najciemniejszych”.

Gerard Pique po rozstaniu z Shakirą wydaje oświadczenie >> 

Shakira i Gerard Pique rozstali się

Przypomnijmy, że wiadomość o rozstaniu piosenkarki z zawodnikiem FC Barcelona trafiła do mediów w czerwcu 2022 roku. Mówiło się, że Pique związał się z 23-letnią studentką.

Jakiś czas później Shakira i Pique wydali oświadczenie, w którym potwierdzili, że nie są razem. Ich związek zakończył się po 12 latach. Para doczekała się dwóch synów – Milana (9 lat) i Sashy (7 lat).

Shakira o rozstaniu z Gerardem Pique

Kolumbijska gwiazda udzieliła wywiadu magazynowi Elle, w którym przerwała milczenie na temat rozstania z piłkarzem. Przyznała, że w tej trudnej chwili pomaga jej muzyka. Jak Shakira radzi sobie po rozstaniu?

Shakira i Gerard Pique – rozstanie potwierdzone. Wydali oświadczenie >> 

Trudno o tym mówić osobiście, zwłaszcza że po raz pierwszy rozmawiam o tej sytuacji w wywiadzie. Milczałam i po prostu starałam się to wszystko przetworzyć. Ciężko o tym mówić, zwłaszcza, że ​​wciąż przez to przechodzę, jestem w centrum uwagi, nasze rozstanie nie jest jak zwykłe rozstanie. To było ciężkie nie tylko dla mnie, lecz także dla dzieci. To jest niesamowicie trudne. Paparazzi koczują pod moim domem 24/7, poza domem nie ma miejsca, w którym mogłabym się przed nimi ukryć z moimi dziećmi. (…) Staram się ich chronić, bo to moja misja numer jeden w życiu. Ale potem słyszą różne rzeczy w szkole od swoich znajomych lub trafią na nieprzyjemne wiadomości w internecie i to po prostu ich dotyczy – mówiła artystka.

Shakira dodała:

Czasami czuję, że to wszystko jest złym snem i że w pewnym momencie się obudzę. Ale nie, to jest prawdziwe. Prawdziwe jest też rozczarowanie, kiedy widzę, że coś tak świętego i tak wyjątkowego, jak myślałam, czyli relacja z ojcem moich dzieci, zmieniło się przez media w coś zwulgaryzowanego, poniżonego. A wszystko to, kiedy mój tata był na OIOM-ie, a ja walczyłam na różnych płaszczyznach. Tak jak mówiłam, to chyba najczarniejszy moment w moim życiu. Ale potem myślę o tych wszystkich kobietach na całym świecie, którym jest trudno. (…) Dla kobiet takich jak ja, które wierzą w rodzinę, marzyły, żeby ją mieć na zawsze, rozbicie tego marzenia na kawałki jest prawdopodobnie jedną z najbardziej bolesnych rzeczy, przez które mogą przejść. Ale myślę, że kobiety są odporne. (…) Muszę być przykładem dla moich dzieci.

Gerard Pique – kim jest jego nowa dziewczyna, dla której zostawił Shakirę? Ujawniono >> 

Wokalistka skomentowała doniesienia mediów na temat walki między nią a Pique o opiekę nad synami.

Wszyscy spekulują na temat naszego, a co ważniejsze, życia naszych dzieci, a wiele z nich nie jest nawet prawdą. Bez względu na to, jak się sprawy skończyły i jak Gerard i ja myślimy o sobie, jako o byłych partnerach, jest ojcem moich dzieci. Mamy zadanie do wykonania dla tych dwóch niesamowitych chłopców (…). Byłabym wdzięczna, gdybyśmy mogli robić to prywatnie – stwierdziła Shakira.

Ze słów Shakiry wynika, że w jakiś sposób zrezygnowała z kariery dla Pique, żeby to on mógł się rozwijać.

Myślę, że szczegóły są zbyt prywatną sprawą, żeby o nich teraz mówić. (…) Mogę tylko powiedzieć, że włożyłam w ten związek i moją rodzinę wszystko, co miałam.

[Gerard Pique – przyp.red.] jako piłkarz chciał grać i zdobywać tytuły, a ja musiałam go wspierać. Jedno z nas musiało się poświęcić. (…) Zrobiłam to. Odłożyłam karierę na drugi plan (…), żeby go wspierać, żeby mógł grać i zdobywać tytuły.

Shakira oskarżona o oszustwa podatkowe. Grozi jej 8 lat, chce procesu >> 

Shakira – oskarżenia o oszustwa podatkowe

Shakira odniosła się też do zarzutów, które dotyczą przestępstw podatkowych. W lipcu 2022 roku mówiło się o tym, że piosenkarka miała nie płacić podatków, a jeśli zostanie uznana za winną, może jej grozić ponad 8 lat więzienia. Shakira twierdzi, że zapłaciła wszystkie zobowiązania i nie jest niczemu winna.

Jestem przekonana, że mam wystarczające dowody i że sprawiedliwość będzie po mojej stronie – powiedziała w wywiadzie dla Elle.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama