Reklama
placeholder
News

Fan Shakiry przejechał ponad 800 kilometrów, żeby podpisała mu… Twingo

Fan Shakiry przejechał ponad 800 kilometrów, żeby podpisała mu… Twingo

fot. youtube: Bizarrap / TikTok: @damianocavadi

Reklama
Reklama
placeholder

Fan Shakiry wybrał się w daleką podróż pod jej dom, aby ta podpisała mu Twingo. Piosenkarka wcześniej odniosła się do modelu samochodu w piosence o Gerardzie Pique oraz jego nowej wybrance. 

Shakira 'myje podłogę' w rytm wymownej piosenki. 'Mogłabym zabić mojego eks' >>

Fan Shakiry przejechał ponad 800 kilometrów po jej podpis na Twingo

Fan Shakiry, znany na TikToku pod nazwą @damianocavadi, przejechał ponad 800 kilometrów z Włoch do Barcelony, aby piosenkarka zostawiła mu swój autograf na klapie bagażnika samochodu marki Renault Twingo, którą specjalnie przywiózł ze sobą. Kiedy mężczyzna dotarł na miejsce, nie musiał długo czekać, aż Shakira pojawi się pod swoją luksusową posiadłością. Pod domem pojawił się także brat piosenkarki, Tonino Mebarak. To właśnie on zabrał tył Renaulta Twingo do domu, aby piosenkarka mogła się na nim podpisać. Shakira pozostawiła po sobie słowa:

Love. Shak. 

Shakira wspomniała o tych markach w dissie na Pique. Jest reakcja >>

Shakira wspomniała o Twingo w piosence o swoim byłym partnerze, Gerardzie Pique, którą nagrała  we współpracy z Bizarrapem w ramach BZRP Music Sessions #53 kilka miesięcy po tym, jak dowiedziała się o zdradzie piłkarza:

Myślałeś, że mnie skrzywdzisz, ale sprawiłeś, że jestem silniejsza. Kobiety już nie płaczą. (…) Jestem warta tyle, co dwie 22-latki. Zamieniłeś Ferrari na Twingo, zamieniłeś Rolexa na Casio.

Fan Shakiry zrelacjonował swoją podróż z Włoch do Barcelony na swoim profilu na TikToku. Jego filmik możecie zobaczyć poniżej:

@damianocavadi Shakira mi firma la Twingo 😱 #shakira #shakirachallenge #bzrp #shakiraypique @Shakira @bzrp ♬ suono originale - Damiano Cavadi

 

Shakira - piosenka BZRP Music Sessions #53 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama