News

Shakira wspomniała o tych markach w dissie na Pique. Jest reakcja

Shakira wspomniała o tych markach w dissie na Pique. Jest reakcja

fot. YouTube.com/Bizarrap

Shakira, współpracując z Bizarrapem, nagrała BZRP Music Sessions #53. Piosenka została uznana za diss na Pique – byłego partnera wokalistki – oraz jego nową partnerkę.

Gerard Pique skomentował nowy utwór Shakiry. Będzie pozew? >> 

W ciągu 4 dni piosenka Shakiry zebrała 123 miliony wyświetleń na YouTubie. Hiszpański utwór stał się numerem jeden na świecie. Jakiś czas po premierze Shakira przyznała, że BZRP Music Sessions #53 było dla niej katharsis i ulgą.

Shakira śpiewa m.in.: Zamieniłeś Ferrari na Twingo, zamieniłeś Rolexa na Casio.

Shakira dissuje Pique w nowej piosence? Mocny tekst! [TŁUMACZENIE] >>

Shakira – BZRP Music Sessions #53 – odpowiedzi na piosenkę

Na portalu sportsfinding.com pojawił się artykuł mówiący o tym, że nowa piosenka Shakiry to „sukces marketingowy” i niektóre marki postanowiły wykorzystać elementy tekstu utworu do komunikacji swoich marek w mediach społecznościowych. 

Na profilu Renault Espana pojawiło się zdjęcie samochodu Twingo z podpisem, który nawiązuje do hitowego numeru kolumbijskiej artystki:

Dla chłopaków i dziewczyn takich jak Ty. Pogłośnij!

Z kolei na francuskim koncie Renault znalazło się odniesienie do piosenki Whenever, wherever (#Renault #Twingo will still support you Shakira whenever, wherever, tlum: #Renault #Twingo wciąż będzie wspierać cię, Shakiro, kiedykolwiek, gdziekolwiek).

Mówi się też o zdjęciu, które trafiło na Twittera z podpisem: Pamiętaj Shakiro, zanim zostałaś smutnym Rolexem, byłaś wspaniałym CASIO. Na fotce ma być nastoletnia Shakira  z jednym z modeli zegarków marki Casio na nadgarstku.

Shakira skomentowała rozstanie z Pique. Wspiera ją m.in. żona Messiego >> 

To nie wszystko. M.in. portal natemat.pl przypomina wymowną reakcję Pique na utwór eksukochanej. Piłkarz ogłosił, że sponsorem rozgrywek Kings League (których jest pomysłodawcą) została firma Casio i rozdał zegarki prezesom ligi. Pique miał dodać przy okazji, że „to zegarki na całe życie”.

Popularnością cieszy się nagranie, na którym Pique przyjeżdża na rozgrywki wspomnianym przez Shakirę Twingo. Wideo publikujemy niżej. 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.