News

Shawn Mendes ma problemy z gardłem, a koncert w Polsce niebawem

Shawn Mendes ma problemy z gardłem, a koncert w Polsce niebawem

Wikimedia Commons/Raph_PH

Shawn Mendes wystąpi w Polsce 2 kwietnia 2019 roku, a więc do jego przyjazdu do naszego kraju zostało zaledwie kilkanaście dni. Wokalista ma zagrać koncert w krakowskiej Tauron Arenie. Czy impreza dojdzie jednak do skutku?

Informacja o koncercie Shawna Mendesa w Polsce zelektryzowała fanów artysty, a bilety na to wydarzenie wyprzedały się w błyskawicznym tempie. Występ 2 kwietnia 2019 roku stanął jednak pod znakiem zapytania, bo przebywający już w trasie koncertowej wokalista się rozchorował.

Shawn Mendes ambasadorem bielizny Calvin Klein. Fanki w niebie [FOTO] >>

Shawn Mendes w Polsce: koncert się odbędzie?

Prawdopodobnie Mendesowi dolega jedynie zwykłe przeziębienie, ale niestety piosenkarz musi się bardzo oszczędzać. Artysta, choć uwielbia spędzać czas z fanami, zrezygnował ze spotkań z nimi i stara się w ogóle… nie odzywać. W ten sposób oszczędza głos na występy i liczy na to, że infekcja gardła się nie zaostrzy.

Jeden z wielbicieli wokalisty opublikował na Twitterze filmik, na którym Shawn wyznaje napotkanej grupie, że przeprasza, ale nie może z nimi dłużej porozmawiać. Na jego szyi widnieje gruby szalik.
Ed Sheeran otwiera restaurację. Gdzie i w jakim stylu? >>

Będąc szczerym, naprawdę boję się, że bardziej się przeziębię przed koncertami w najbliższych dniach... ale kocham was! - powiedział piosenkarz.

Przed przyjazdem do Polski Shawn Mendes ma zagrać jeszcze 7 zaplanowanych koncertów. Myślicie, że jego gardło zniesie taki wysiłek i piosenkarz bez przeszkód wystąpi w Krakowie?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you Cologne 💙🌸

Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌸🖤

Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Random film @josiahvandien

Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj