News

Shawn Mendes w Krakowie. Littlemooonster96 wyśledziła gwiazdę [ZDJĘCIA]

Shawn Mendes w Krakowie. Littlemooonster96 wyśledziła gwiazdę [ZDJĘCIA]

fot. instagram.com/littlemooonster96

Shawn Mendes dotarł już do Krakowa! Wokalista zagra koncert 2 kwietnia 2019 roku w tamtejszej Tauron Arenie. Z całego kraju do stolicy Małopolski napływają fani Shawna Mendesa. Będzie to pierwszy występ wokalisty w naszym kraju.

Przed koncertami takich gwiazd fani stają na głowie, by przyłapać swojego idola podczas spaceru po mieście, w którym gra. Tym razem Mendes nie ma za wiele czasu – o 14:00 na jego koncert będą wpuszczane już osoby, które wykupiły bilety VIP. Można założyć, że mniej więcej o tej porze rozpocznie się również soundcheck artysty.

Shawn Mendes w Krakowie – lista piosenek >>

Co prawda Shawn Mendes nie wybrał się na wycieczkę po Krakowie, ale niektórym fanom udało się przyłapać go w okolicach Tauron Areny. Pierwszym fanowskim zdjęciem z Mendesem pochwaliła się… Angelika Mucha, czyli LittleMooonster96.

Największa polska wielbicielka Justina Biebera strzeliła sobie selfie z Shawnem i swoimi koleżankami. Z tego co piszą fani wynika, że infuencerka i jej towarzyszki śledziły artystę po drodze z siłowni.

Internauci zarzucili Angelice, że jej "ślepe podążanie za sławnymi ludźmi jest dziwne", a pod upragnioną fotką z Mendesem posypały się negatywne komentarze.

Team Shawna prosił o nie wstawianie zdjęć z nim dopóki nie opuszczą kraju..

taka fanka że dzień przed koncertem szukała biletu. Ciekawe czy przed Justinem też kupowała tak późno?

Słyszałam, że za jego samochodem biegłaś, a potem go stalkowałaś, niezły szacuneczek do shawna masz

to co zrobiłaś pod arena było żałosne i tyle można o tym powiedzieć

Littlemooonster96 oczywiście nagrała również InstaStory, na którym w euforii opowiedziała o swoim spotkaniu z artystą i o tym, że "Shawn jest cute".

Co się stało? Co się stało? Mogę to powiedzieć oficjalnie?! Co zrobiłyśmy właśnie? Spotkałyśmy Shawna Mendesa! Popłaczę się... nie, opanuję się... ale nie - nie opanuję się! Nie wierzę w to. On jest taki cute... - słyszymy na InstaStory.

Chcielibyście mieć fotkę z Shawnem Mendesem?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

the bed won't sleep the same unless you're waking up in here with me 👠

Post udostępniony przez Angelika Mucha 👑 (@littlemooonster96)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj